Silesion.PL

serwis informacyjny

Nice, Fortuna zakłady bukmacherskie i Oshee sponsorami I ligi piłkarskiej

Nice I liga – tak od rundy wiosennej 2017 będą nazywały się rozgrywki na zapleczu ekstraklasy.Sponsorami będą także firmy Fortuna i Oshee.

W poniedziałek zostanie podpisana umowa na mocy której I liga zyska sponsora tytularnego. Producent m.in. bram garażowych ma wyłożyć z tego tytułu ok. 2 mln złotych rocznie. To nie jedyny sponsor, który w najbliższym czasie wesprze rozgrywki. Partnerami mają zostać także zakłady bukmacherskie Fortuna oraz producent napojów, firma Oshee.

Od wielu tygodni trwały negocjacje pomiędzy przedstawicielami I ligi oraz reprezentantami firm bukmacherskich. Informację o współpracy pomiędzy Fortuną a I ligą podał dzisiaj z rana Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego. Potwierdzenie w sieci pojawiło się na profilu Twittera Biznes & Sport:

Przypomnijmy, że dwa kluby występujące w I lidze posiadają już partnerów z branży bukmacherskiej. FORTUNA do końca bieżącego sezonu ma status Oficjalnego Sponsora Podbeskidzia Bielsko-Biała, natomiast STS do połowy 2018 roku będzie kooperować z Górnikiem Zabrze jako Sponsor Główny.

 

źródło:  e-playbet.com i  przegladsportowy.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author