Silesion.PL

serwis informacyjny

Liga Narodów w BETFAN i wysokie wygrane.

betfan najwieksze wygrane wysokie

betfan najwieksze wygrane wysokie

Prezentujemy najciekawsze kupony z weekendu, zagrane w Betfan: znajdziemy tutaj coś zarówno dla graczy obracających większym kapitałem, jak i popularnych “tasiemkowiczów”.

Kto gra za pół tysiąca po kursie ponad 50? Okazuje się, że są i tacy śmiałkowie, a odwaga popłaca! Jeden z typerów dzięki temu zabiegowi zapewnił sobie naprawdę przyjemną sumę, która będzie idealna do sfinansowania tego, o czym każdy typer marzy, czyli słynnego wyjazdu na Malediwy.

Mimo że nie każdy gra za tak wysokie stawki, to nawet grając za drobne możemy wygrać fajną kwotę, czego przykładem jest powyższy kupon. Większość graczy stawiała na Francję, a obstawiający w BETFAN wprost przeciwnie – podczas meczu uwierzył w Danię i umieścił ją na kuponie wraz z kilkoma innymi zdarzeniami. Typowy “kupon wariat” okazał się wyjątkowo szczęśliwy

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024