Silesion.PL

serwis informacyjny

Boost na gole Polaków w Betfan. Jedno czy dwa trafienia?

1200x628 Boost

1200x628 Boost

Choć faworytem starcia z Belgami zdecydowanie nie jesteśmy, to nasz rywal – rozbity przed kilkoma dniami w spotkaniu z Holandią – może mieć trudności w zachowaniu czystego konta. Czy naszym reprezentantom uda się trafić do bramki strzeżonej przez Mignoleta? A jeżeli tak, to ile razy?!

Możesz wybrać sam i obstawić po atrakcyjnym kursie:

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać min. 55 zł i zagraj dowolny kupon objęty cashbackiem 100% za min. 50 zł.
  3. Następnie możesz TUTAJ skorzystać z boosta i postawić go za 5 zł – sam wybierasz, jaki wariant typujesz! Jeden gol Polski to kurs 25.0, a dwa lub więcej trafień możesz zagrać po kursie 50.0! Damy radę?
  4. Wygrana trafia na konto główne! 

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024