Silesion.PL

serwis informacyjny

Legalni bukmacherzy z ofertą na Black Friday 2019

Black Friday jest nazywane fenomenem nie bez powodu. Jak wskazują dane najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki Google, w ciągu ostatnich 5 lat zainteresowanie internautów tym wydarzeniem wzrosło ponad dwukrotnie. 95 proc. Polaków wie o Czarnym Piątku. Sprawdź też kalendarze adwentowe 2019 w polskich, legalnych zakładach bukmacherskich

W tym roku swój udział w promocji zapowiedziały najlepsze legalne firmy bukmacherskie. Lista będzie aktualizowana wraz z pojawiającymi się kolejnymi ofertami:

Zakłady bukmacherskie STS

Jesteś sportowym ekspertem? Szukasz oferty specjalnej z okazji Black Friday w zakładach bukmacherskich? Przygotuj dziś zakład AKO złożony z minimum trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1,50 każde.

Co dalej? Są dwa scenariusze. Jesteś ekspertem i wygrałeś? Świetnie, wygrana trafi na Twoje konto depozytowe. Jeśli tym razem Ci się nie powiodło bukmacher ten zwróci Ci 14 PLN na konto bonusowe. Rejestrując się w STS z TEGO linku otrzymasz za darmo 29 PLN na zakłady!

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna przygotowała coś specjalnego na weekend dla nowych graczy. Wartość bonusu zakład bez ryzyka ulegnie podwyższeniu do 200 PLN, czyli 100% wzrost względem obecnej wartości! 

Bez haczyków, gwiazdek i ukrytych zapisów w regulaminie. Black Friday w Fortunie to proste zasady promocji dostępnych dla wszystkich graczy. W najbliższy piątek bukmacher ten proponuje dodatkowo zdecydowanie dłuższe niż zwykle Piłkarskie Happy Hours oraz Bezpiecznik na Live, czyli zwrot stawki za przegrany zakład z oferty live. Rejestrując się w Fortunie z TEGO linku otrzymasz za darmo 20 PLN na zakłady!

Zakłady bukmacherskie Betclic

Jesteś łowcą okazji, a w Black Friday szukasz ich na każdym kroku? Doskonale! Bukmacher ma dla Ciebie zwrot 12% podatku za piątkowe kupony.

Z okazji Black Friday, Betclic przygotował dla swoich graczy specjalną promocję! Stawiaj kupony w piątek na dowolne wydarzenia, za dowolną stawkę, z kursem minimalnym 1.50, a Betclic zwróci Ci równowartość podatku w bonusie aż do 100 złBez względu na to, czy kupon okaże się trafiony, czy nie – otrzymasz zwrot podatku w formie bonusu! Rejestrując się w Betclicu z TEGO linku otrzymasz cashback do 500 PLN na zakłady!

Zakłady bukmacherskie LVBET

Odbierz swój bonus 200 PLN i graj za więcej! Black Friday w zakładach bukmacherskich LVBET zaczyna się od czwartku!

Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus do 200 PLN” – widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu. Rejestrując się w LVBET z TEGO linku otrzymasz za darmo 20 PLN na zakłady!

Zakłady wzajemne LVBET – 2

Sprawdź w ten Czarny Piątek ofertę sportów wirtualnych w legalnych zakładach bukmacherskich LVBET i odbierz bonus do wykorzystania na swoje ulubione dyscypliny!

Dokonaj depozytu na swoje konto i odbierz dodatkowo aż do 300 PLN do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych!

Zakłady bukmacherskie forBET

Black Friday to dzień, w którym wszędzie znajdziecie obniżki… ale nie u nas! forBET tego dnia zarządza podwyżki i to nie byle jakie, bo aż 2-krotne!

Jedyne co należy zrobić to wpłacić depozyt w piątek (29.11.2019), a wpłacone środki otrzymają od nas mnożnik MaxiZysk, który będzie można wykorzystać przez 48 godzin na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub/i na żywo piłki nożnej: Premier LeagueLa LigaBundesligaSerie ALigue 1 i/lub Ekstraklasy

Zakłady bukmacherskie Betfan

Zagrajcie bez ryzyka za 49, 199 lub 499 zł. na co chcecie z minimalnym kursem AKO równym 2.0. W razie chybionego kuponu BETFAN gwarantuje zwrot równowartości stawki na konto bonusowe. Rejestrując się w Betfanie z TEGO linku otrzymasz Mega Pakiet od Pudziana na zakłady!

Zakłady bukmacherskie Etoto

Black Week bukmachera ETOTO.

✦ Dokonaj pierwszej wpłaty i odbierz bonus powitalny 200% do 200 zł.
✦ Dokonaj drugiej wpłaty, a zostaniesz uprawniony do odebrania darmowego zakładu na 20 zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024