Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 562 na kuponie trafiony w dziesiątkę!

betfan najwieksze wygrane wysokie

betfan najwieksze wygrane wysokie

Niektórzy typerzy potrafią zmajstrować takie kupony, o jakich nie śniło się nawet najlepszym fachowcom! Wczoraj jeden z graczy legalnych zakładów BETFAN ustrzelił okazały kurs 562 zł i za “drobniaki” zgarnął prawie 1000 zł!

Pewnie zaskoczy Was liczba zdarzeń na kuponie, gdyż nie była to typowa “taśma za dwójkę“, której pewnie wszyscy się spodziewają. Okazuje się, że do stworzenia takiego kursu wystarczyły zaledwie 3 zdarzenia! Wygrana wymagała dużo szczęścia, gdyż kupon był zagrany na żywo, więc niemal w każdym meczu zespoły musiały odwrócić losy spotkania. Jak widać – gracz przewidział to znakomicie.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author