Silesion.PL

serwis informacyjny

Dalsza kariera “Lewego”. Gdzie trafi Polak? Analiztycy z Betfan już wiedzą.

Lewy robert lewandowski betfan

Lewy robert lewandowski betfan

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Robert Lewandowski w letnim oknie transferowym odejdzie z Bayernu Monachium. Bukmacher uważa również, że „Lewy” we wrześniu będzie już występował na Camp Nou w barwach FC Barcelony. Zdaniem BETFAN kibice dowiedzą się o tym dzięki jego żonie, Annie Lewandowskiej.

Spekulacje dotyczące możliwego transferu Roberta Lewandowskiego, umiejętnie podsycane przez samego zainteresowanego, budzą coraz większe emocje. W ostatnich tygodniach media i kibice we wszystkich wypowiedziach i gestach „Lewego” oraz Anny, skrupulatnie szukają znaków, które można by zinterpretować w kontekście jego klubowej przyszłości. Zdaniem BETFAN zawodowe małżeństwo Roberta Lewandowskiego z Bayernem, w którym zawsze było więcej rozsądku niż uczuć, zakończy się rok przed terminem. Kurs na to, że napastnik w najbliższym oknie transferowym zmieni klub wynosi 1.55, co oznacza bardzo wysokie prawdopodobieństwo takiego właśnie scenariusza. Wiesz, gdzie trafi Lewy?

Dokąd przeniesie się najlepszy polski piłkarz?

Wedle analityków BETFAN będzie to Hiszpania, gdzie najpóźniej 1 września nowym sportowym domem Lewandowskiego zostanie FC Barcelona. Dużo mniejsze prawdopodobieństwo ma scenariusz z przejściem piłkarza do Realu Madryt. Trzecim w kolejności klubem pod względem szans jest francuski PSG.

Niewykluczone, że do ogłoszenia zmiany klubowych barw przez najlepszego polskiego piłkarza dojdzie grubo przed 1 września. Zdaniem bukmachera nawet nieco większe szanse są na to, że Robert ogłosi odejście z Monachium jeszcze przed startem przygotowań Bayernu do nowego sezonu, niż że nastąpi to po starcie. Wedle doniesień bawarska drużyna 18 lipca wyjeżdża na tzw. Summer Tour do USA, gdzie będzie przygotowywać się przed kolejnymi rozgrywkami.

A w jaki sposób opinia publiczna dowie się o transferze Lewandowskiego?

Polski bukmacher spodziewa się, że ważną rolę będzie tu miała do odegrania żona napastnika. Według BETFAN jeszcze przed oficjalną informacją o transferze w mediach społecznościowych Ani pojawi się post dotyczący przenosin do Hiszpanii. Analitycy bukmachera wierzą w sprawczą moc lepszej połowy Roberta, dlatego kurs na taki scenariusz jest niski i wynosi 1.50. Przy 100 zł zakładu oznacza to 132 zł wygranej. Więcej mogą wygrać niedowiarki – kurs na to, że media społecznościowe Anny Lewandowskiej jednak nie będą źródłem nowiny wynosi w BETFAN 2.35, co przy 100 zł zakładu oznaczałoby ponad 200 zł wygranej.

  • Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony – 1.70
    Według analityków BETFAN wszystko wskazuje na to, że Polak przeniesie się na Camp Nou. Lewandowski został zapytany o potencjalny transfer na gali w Cannes, a jego “odpowiedzią” był wymowny uśmiech. Doniesienia o zmianie klubu potwierdził też jego agent, Pini Zahavi, który twierdzi, że Bayern jest już historią dla reprezentanta Polski. Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że wkrótce zawodnik zamelduje się w Hiszpanii i właśnie taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny w ofercie.
  • Anna Lewandowska przed oficjalną informacją o transferze opublikuje post dotyczący przenosin do Hiszpanii – 1.50
    W jaki sposób opinia publiczna dowie się o transferze Lewandowskiego? Polski bukmacher spodziewa się, że ważną rolę będzie tu miała do odegrania żona napastnika. Według BETFAN jeszcze przed oficjalną informacją o transferze w mediach społecznościowych Ani pojawi się post dotyczący przenosin do Hiszpanii. Analitycy bukmachera wierzą w sprawczą moc lepszej połowy Roberta, dlatego kurs na taki scenariusz jest niski i wynosi 1.50.
  • Robert Lewandowski nie zmieni klubu – 2.25
    Pamiętajmy jednak o tym, że nie jest to pierwsze okienko, w którym mówi się o przenosinach Polaka do innego zespołu. Plotki transferowe były, są i będą elementem piłkarskiego świata, dlatego żaden scenariusz nie może być brany za pewnik. Nie trzeba daleko szukać – wystarczy przypomnieć sobie graniczące z pewnością doniesienia mediów na temat transferu Kyliana Mbappe, który ostatecznie postanowił zostać w Paryżu. Być może podobnie zakończy się dyskusja na temat transferu “Lewego”? Czas pokaże, a analitycy BETFAN zgodnie z kursem dopuszczają taki scenariusz i szacują go na około 45% szans.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

***

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i w ciągu trzech lat działalności odprowadził do budżetu państwa 86 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, a Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024