Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 50.0 w Betcris na wygraną Łomża Vive Kielce z Telekom Veszprem

Kurs 50.0 w Betcris na wygrana Lomza Vive Kielce z Telekom Veszprem

Kurs 50.0 w Betcris na wygrana Lomza Vive Kielce z Telekom Veszprem

Jak działa promocja BETCRIS?

Zarejestruj się w legalnych zakłądach bukmacherskich BETCRIS, postaw swój pierwszy kupon SOLO (z oferty przedmeczowej) za DOKŁADNIE 2 PLN na wygraną Łomża Vive Kielce z Telekom Veszprem. Jeżeli twój kupon okaże się wygrany, to zwiększymy wysokość kursu na Twoim kuponie do 50.00! Odbierz wygraną z zakładu na saldo depozytowe oraz różnicę z kursu zboostowanego na saldo bonusowe!

PRZYKŁAD: Kurs na wygraną Vive wynosi 1.97, a Gracz postawił kupon SOLO za 2 PLN i kupon okazał się wygrany. 
Gracz otrzyma łącznie 2 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 50 (kurs boostowy) = 88 PLN, z czego 2 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 1.97 (kurs w momencie zawarcia kuponu) = 3.47 PLN Gracz otrzyma na saldo depozytowe, a różnicę, czyli kwotę 84,53 PLN na saldo bonusowe.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „BOOST KURSOWY. ŁOMŻA VIVE WYGRA Z VESZPREM” 

1.Organizatorem promocji „BOOST KURSOWY. ŁOMŻA VIVE WYGRA Z VESZPREM” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.  
2. Promocja „BOOST KURSOWY. ŁOMŻA VIVE WYGRA Z VESZPREM” obowiązuje od dnia 16.06.2022 roku od godziny 10:00 do 18.06.2022 do godziny 23:59. Promocja łączy się z innymi ofertami powitalnymi.
3. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali rejestracji konta w czasie jej trwania i dotyczy pierwszego postawionego zakładu. 
4. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie: 
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl (maksymalnie do 14 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu) oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych poprzez kanały komunikacji organizatora Promocji; 
b. depozytu oraz zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej) za dokładnie 2 PLN z salda głównego (depozytowego) na rynek 2 w meczu LM piłkarzy ręcznych: Telekom Veszprem – Łomża Vive Kielce odbywającym się 18.06.2022 r. o godzinie 15:15. Zakład musi zostać rozliczony w czasie trwania Promocji. Zakład musi zostać zawarty WYŁĄCZNIE na rynek 2, co oznacza, że na kuponie MUSI znaleźć się jedynie zakład zwycięstwo Łomża Vive Kielce w regulaminowym czasie gry. 
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone  w punkcie 3 i 4, a ich pierwszy zakład zostanie rozliczony jako wygrany, otrzymają nagrodę w postaci bonusu o wartości różnicy kursu zboostowanego i kursu zakładu, pomnożonego przez wartość netto stawki.
6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza po rejestracji, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3 i 4, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus. Bonus zostanie dopisane do kont Graczy najpóźniej do 20.06.2022 do godziny 15:00.
7. Wartość środków bonusowych należy obrócić czterokrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych), składającego się z minimum 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30. 
8. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu jego aktywacji. Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem środki zostaną uwolnione i będą dostępne do wypłaty. W przypadku, jeśli uczestnik nie zakończy pełnego wymagane obrotu w czasie na to przeznaczonym, środki bonusowe zostaną usunięte z salda wraz z wygenerowanymi przez nie wygranymi.  
9. Zakład rozliczony za pomocą funkcji Cash Out, zakłady AKO, zakłady systemowe lub z kursem 1.00 wyklucza możliwość skorzystania z Promocji, a Uczestnik traci możliwość zawarcia zakładu za Bonus. 
10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji. 
11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus. 
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu. 
13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024