Silesion.PL

serwis informacyjny

Książki z podpisem Sebastiana Mili – 13 czerwca w Kalendarzu Majów w Betcris

Ksiazki z podpisem Sebastiana Mili 13 czerwca w Kalendarzu Majow w Betcris

Ksiazki z podpisem Sebastiana Mili 13 czerwca w Kalendarzu Majow w Betcris

Przed nami trzynasty dzień Czerwcowego Kalendarza Majów. Dziś w poszukiwaniu skarbów znaleźliśmy prawdziwą gratkę dla sportowych fanów – podpisane książki Sebastiana Mili… A otrzymać je mogą gracze legalnych zakładów bukmacherskich BETCRIS.

Jak działa promocja?

Wpłać w BETCRIS min. 10 PLN i postaw kupon  AKO z dowolną stawką (z oferty przedmeczowej lub live) zawierający min. 5 zdarzeń, z dowolnym kursem każdego pojedynczego zdarzenia.

Jeżeli twój kupon spełniający warunki promocji okaże się wygrany to zgłoś się na czacie na żywo BETCRISa lub wyślij email na adres (pomoc@betcris.pl), aby otrzymać książkę naszego ambasadora. Pierwszych dziesięciu graczyktórzy zgłoszą się z wygranym kuponem otrzyma prezent w postaci książki (kupon musi zostać zagrany, rozliczony oraz przedstawiony na czacie w trakcie trwania promocji). Do zdobycia jest łącznie dziesięć książęk z podpisem Sebastiana Mili! 

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 13” 

1. Organizatorem promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 13” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 13” obowiązuje w dniu 13.06.2022 od godziny 00:00 do godziny 23:59.  
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.  
b. depozytu oraz zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live) z dowolną stawką z salda głównego (depozytowego), zawierającym min. 5 zdarzeń, z dowolnym kursem każdego zdarzenia (kupon musi zostać rozliczony jako wygrany w trakcie trwania promocji).
4. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali min. 1 depozytu przed startem promocji.
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punktach 3 i 4, otrzymają podpisaną książkę Sebastiana Mili, pod warunkiem, że zgłoszą się z wygranym kuponem (spełniającym warunki promocji, zagranym w trakcie trwania promocji oraz rozliczonym w trakcie trwania promocji) na nasz czat na żywo w godzinach 8:30-22:00 lub wyślą wiadomość email z numerem kuponu. Żadne ze zdarzeń na kuponie nie może być rozliczone jako zwrot, co oznacza, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być rozliczone jako wygrane.
6. W promocji bierze udział każdy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, natomiast każdy gracz może otrzymać maksymalnie jedną książkę.
7. Dziesięć osób, które najszybciej zgłoszą się na czat z wygranym kuponem (spełniającym warunki promocji, zagranym w trakcie trwania promocji oraz rozliczonym w trakcie trwania promocji) otrzymają podpisaną książkę Sebastiana Mili. Decyduje data zgłoszenia.
8. Zwycięzcy konkursu zostaną poproszeni o potwierdzenie adresu wysyłki książki w trakcie rozmowy na czacie lub w wiadomości mailowej. Zwycięzcy mają 3 dni od momentu zakończenia promocji na potwierdzenie danych do wysyłki. Po tym czasie nagroda przepada. 
9.  Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.  
10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.  
11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.  
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.  
13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024