Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet w Betcris za bramki Łomża Vive Kielce z Telekom Veszprem. Bezpieczny zakład

Freebet za bramki VIVE Betcris 18 czerwca

Freebet za bramki VIVE Betcris 18 czerwca

Czas na ostatnie rozdanie w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych! Już dzisiaj drużyna Łomża Vive Kielce w półfinałowym meczu tych rozgrywek zagra z Telekom Veszprem. Ubezpiecz swój zakład na ten mecz! 

Jak działa promocja “Freebet za bramki VIVE”?

Wpłać  w zakładach bukmacherskich BETCRIS min. 100 PLN  i postaw kupon SOLO (z oferty przedmeczowej lub live) za min. 100 PLN, zawierający zwycięstwo ŁOMŻA VIVE KIELCE w meczu z TELEKOM VESZPREM. Jeżeli kupon okaże się przegrany otrzymasz Freebet o wartości równej liczbie bramek zdobytych przez zespół z Kielc w dzisiejszym meczu. Przyznany freebet możesz wykorzystać na kuponie AKO zawierającym min. 3 zdarzenia, z kursem każdego pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.30.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „Kalendarz Majów – dzień 18” 

1. Organizatorem promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW – DZIEŃ 18” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW – DZIEŃ 18” obowiązuje w dniu 18.06.2022 od godziny 00:01 do godziny 23:59.  
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.  
b. depozytu na kwotę min. 100 PLN oraz zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej lub live) ze stawką min. 100 PLN z salda głównego (depozytowego) zawierającego zakład na mecz LM: ŁOMŻA VIVE KIELCE – TELEKOM WESZPREM, kupon MUSI zawierać WYŁĄCZNIE  zakład na zwycięstwo drużyny z Kielc. 
4. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali min. 1 depozytu przed startem promocji.
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punktach 3 i 4, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”). Kwota dopisanego freebetu równa się liczbie bramek zdobytych przez drużynę z Kielc w regulaminowym czasie gry, jeżeli kupon spełniający warunki promocji okaże się przegrany. 
6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.
7. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do 20.06.2022r. do godziny 15:00 
8. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live) zawierającego min. 3 zdarzenia, z kursem każdego pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.30.
9. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN.  
10.  Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.  
11. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.  
12. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.  
13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.  
14. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych znajdziesz na stronie Betcris w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązuje REGULAMIN PROMOCJI „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW”.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author