Silesion.PL

serwis informacyjny

Kto umrze w Grze o Tron? Bukmacherzy przyjmują zakłady

Gdy wszyscy dookoła zaczęli rozmawiać o Grze o Tron, to znak, że zaczął się ósmy, finałowy sezon superprodukcji HBO. Szaleństwo dotarło nawet do bukmacherów, którzy przyjmują zakłady na losy bohaterów serialu. Można postawić, kto zginie w kolejnym odcinku, lub kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. Zapraszamy na analizę oferty legalnego bukmachera TOTALbet.

Uwaga – tekst zawiera nawiązania do wyemitowanych już odcinków Gry o Tron, oraz spekulacje na temat przyszłej fabuły.

UWAGA: oferta nieaktualna

Finałowy sezon przyniesie odpowiedzi na wiele pytań, nurtujących fanów serialu. Jak zakończy się inwazja Białych Wędrowców? Który ród przetrwa najsilniejszy? Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Jeśli mamy przeczucie, co szykują producenci HBO, możemy spróbować sił w zakładach.

Analitycy TOTALbet proponują typowanie, kto zginie jako pierwszy w nadchodzących odcinkach. Faworytem jest Tormund Giantsbane, który podąża śladami Białych Wędrowców. Bukmacherzy spodziewają się, że w każdej chwili może dojść do walki, dlatego kurs na to, że Tormund zginie, wynosi2.25. Na drugim biegunie jest śmierć Jona Snowa, która na tym etapie wydaje się mało prawdopodobna. Kurs wynosi aż 81.00.

Ciekawa jest też oferta na to, kto zostanie władcą Siedmiu Królestw w ostatnim odcinku. Faworytem jest Jon Snow. Jak się dowiedzieliśmy, bękart w rzeczywistości jest Aegonem Targaryenem, czyli prawowitym spadkobiercą tronu (kurs 3.25). Bukmacherzy pozwolili też sobie na żart, ustawiając kurs, że władcą Siedmiu Królestw zostanie Ed Sheeran, czyli piosenkarz, który zaliczył gościnny epizod w jednym z odcinków (kurs 251.00).
W Grze o Tron niezwykle ważne są smoki, należące do Danerys Targaryen. Jeden z nich już zginął, zasilając szeregi Białych Wędrowców. Czy zginie kolejny? Kurs na to, że tak się stanie, wynosi tylko 1.22. Większą wygraną może przynieść typowanie, że oba smoki przetrwają wojenną zawieruchę – kurs na to ustalono na poziomie 4.75.

Oferta TOTALbet na Grę o Tron jest bardzo szeroka i każdy fan serialu znajdzie tam wiele ciekawych pozycji. Warto zapoznać się z ofertą i sprawdzić, czy scenarzyści HBO zaskoczyli bukmacherów!

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.
Gra o Tron – kto umrze w trakcie 8.sezonu – kursy bukmachera

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024