Silesion.PL

serwis informacyjny

Kto faworytem Raw Air? Kursy Bukmacherów

Raw Air – Stoch na podium według bukmacherów

Norweski cykl zawodów, w którym zwycięzca zgarnie aż 60 tys. euro, nie ma w tym sezonie wyraźnego faworyta. Notowania bukmacherów na rozpoczynający się w piątek Raw Air otwiera Ryoyu Kobayashi, ale tuż za nim jest Kamil Stoch. Co jeszcze można wyczytać z oferty legalnego bukmachera TOTALbet?

Raw Air to specyficzny turniej. Wygra ten, kto uzyska najwyższą łączną notę z 10 dni. Liczą się kwalifikacje, konkursy drużynowe i indywidualne. Wszystko wywrócić może ostatni konkurs na mamucie w Vikersund. Skoczkowie nie przepadają za intensywnością Raw Air, ale nikt nie narzeka, bo do zgarnięcia są wysokie nagrody – 60 tys. euro za pierwsze miejsce, 30 tys. za drugie i 10 tys. za trzecie.
W ubiegłym roku wygrał Kamil Stoch, który prowadził w klasyfikacji od pierwszego do ostatniego dnia. W tym sezonie Orzeł z Zębu nie prezentuje tak równej formy, ale jego notowania stoją wysoko – kurs TOTALbet na wygraną Stocha wynosi 4.50. Oznacza to, że stawiając 10 zł, można wygrać 45 zł (minus podatek).

Nieznacznie wyżej ocenia się szanse Ryoyu Kobayashiego. Kurs na zwycięstwo Japończyka to 3.90. Podium uzupełnia Markus Eisenbichler (6.40), a dalej są Stefan Kraft (6.90), Dawid Kubacki (9.10) i Karl Geiger (11.50).
Raw Air rozpocznie się w piątek od kwalifikacji w Oslo. W ofercie TOTAlbet na tę serię znajdują się takie smaczki, jak wygrana Stocha w „wirtualnej” parze z Kubackim (kurs 1.60), czy Kobayashiego z Kraftem (1.65).

Sezon Pucharu Świata w skokach 2018/19 powoli zbliża się do końca. Po Raw Air odbędą się już tylko konkursy w Planicy. W klasyfikacji generalnej prowadzi Kobayashi przed Stochem. Polak jest pierwszy w walce o małą Kryształową Kulę za loty. Biało-Czerwoni prowadzą także w klasyfikacji Pucharu Narodów.

Wszystkie zawody Pucharu Świata można obstawiać na totalbet.pl, gdzie dostępne są zarówno zakłady przed zawodami, jak i „na żywo”.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author