Silesion.PL

serwis informacyjny

Konkurs dla kibiców ŁKS – Wspomnień czar!

Kto z Nas co jakiś czas nie żyje wspomnieniami? Kiedyś to było…

„ŁKS Mistrzem Polski” głosiły tytuły gazet w 1958 i 1998 roku. Mistrzem była też Garbarnia Kraków, czyli najbliższy rywal z którym „Rycerze Wiosny” powalczą o pierwsze ligowe punkty na wiosnę.

Z tej okazji zakłady bukmacherskie forBET mają dla kibiców ŁKS konkurs – pokażcie swoje pamiątki związane z historią ukochanego klubu, a najciekawsze zdjęcia które zamieścicie w komentarzach nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na mecz z Garbarnią Kraków, jak również bonusami oraz gadżetami firmowymi forBET.

Zdjęcia dodajemy pod TYM postem na Facebooku – masz czas do 01 marca, do godziny 13:00!

Zasady konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja organizowana w okresie 27.02 – 01.03.2019, do godziny 13:00.

3. Promocja skierowana jest do osób, które posiadają zarejestrowane konto na www.iforbet.pl.

4. Promocja polega na opublikowaniu komentarza ze zdjęciem, na którym znajdują się pamiątki związane z historią ŁKS pod postem konkursowym w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter).

5. Organizator skontaktuje się z laureatami konkursu w piątek 01.03.19 po godz. 13:00 poprzez prywatną wiadomość na portalu społecznościowym, na którym zostało załączone zdjęcie konkursowe.

6. Każda osoba może dodać tylko JEDEN komentarz ze zdjęciem. Edytowane komentarze nie biorą udziału w konkursie.

7. Nagrody: 5 najlepszych komentarzy zostanie nagrodzone podwójnymi wejściówkami na sobotni mecz z Garbarnią Kraków (02.03.19). Do wygrania są także bonusy oraz firmowe gadżety forBET.

8. O przyznaniu nagród decyduje Organizator konkursu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author