Silesion.PL

serwis informacyjny

Kod promocyjny w forBET zakłady bukmacherskie

ForBET to jeden z legalnych Zakładów bukmacherskich. Pomimo iż jest to stosunkowo młoda firma, zyskała wielu zwolenników, którzy chętnie korzystają zarówno z oferty, jak i z ciekawych bonusów dla nowych i stałych graczy, które jeszcze bardziej uprzyjemniają obstawianie i kibicowanie ulubionym drużynom i sportowcom. Jakie ciekawe kody promocyjne i bonusy przygotował forBET? 

JAKI BONUSOPIS BONUSU
 Promocyjny Kod forBET:LEGBUK
Zakłady: Ekskluzywna oferta: bonus 1 200 PLN
Bez Depozytu:Bonus urodzinowy
Mobile:Wypłata w 15 minut, Match Tracker, specjalne promocje
Legalny Bukmacherzezwolenie Ministerstwa Finansów zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016

forBET Kod Promocyjny

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego. My chcemy budować wyjątkowo bliską więź z naszymi graczami i chociaż w niewielkim stopniu uczestniczyć z Wami w tym wyjątkowym dla Was dniu. Dlatego miło nam poinformować, że każdy nasz gracz, który wykaże się chociaż minimalną aktywnością może w swoje urodziny spodziewać się prezentu od forBET.

Tylko w forBET dla nowych graczy:
Zarejestruj się i zgarnij bonus aż za TRZY depozyty!

Zasady promocji:

 1. Promocja obowiązuje od 09.02.2018 od godziny 00:00 do 30.06.2019 do godziny 23:59
 2. Zarejestruj się i za kolejne trzy depozyty otrzymasz od forBET bonus:
  pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
  drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
  (przy wpłacie 540 PLN)
  trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
  (przy wpłacie 800 PLN)
 3. Łącznie za trzy depozyty można uzyskać aż 1200 PLN bonusu!
 4. Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu
 5. Minimalna kwota depozytu to 20 zł
 6. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
 7. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe
 8. Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym
 9. Czas na obrót bonusem to 30 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
 10. Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej czas na jego aktywację wynosi 30 dni
 11. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji
 12. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie

ForBET- Legalne zakłady bukmacherskie

Na początku wspomnijmy, że forBET to jeden z kilku zakładów bukmacherskich, które otrzymały pozwolenie Ministerstwa Finansów. Oznacza to, ze świadczone przez nich zakłady są w pełni legalne, a korzystanie z nich nie jest związane z żadnymi sankcjami prawnymi. Dzięki temu gracze mogą czerpać maksymalną przyjemność z obstawiania, gdyż bukmacher świadczy swoje usługi zgodnie z obowiązującym prawem. W ofercie forBET znajduje się gama ciekawych dyscyplin oraz wielu możliwości, z których mogą czerpać gracze. To stosunkowo nowy zakład bukmacherski na polskim rynku, dlatego jego oferta powinna przewyższać konkurencję.

 

Czy faktycznie tak jest? Głównymi dyscyplinami sportowymi, które oferuje forBET są piłka nożna i żużel. To nie lada gratka dla fanów piłki oraz adrenaliny na motorze. Te dwa sporty w ostatnim czasie zyskały grono fanów, z czego forBET doskonale zdaje sobie sprawę, dlatego postanowił położyć główny nacisk na te dwa sporty. Oferta na te zakłady wzbudza ogromne emocje, jednak twórcy forBET nie zapomnieli również o fanach innych sportów. Można obejrzeć koszykówkę, hokej, tenis, szachy oraz wiele bardziej i mniej popularnych dyscyplin.

ForBET- Zakłady na żywo

Graczy ucieszy zapewne również to, że forBET umożliwia oglądanie zakładów na żywo. Takie wydarzenia wyzwalają najwięcej emocji, co cieszy nie tylko twórców bukmachera, ale również kibiców chętnych obstawiać nowe zakłady. Zakłady na żywo nie są co prawda żadnym odkryciem, jednak istotnym aspektem działania tego procesu jest dobrej strony strona internetowa, a w ty przypadku działa ona niemal perfekcyjnie! Przejrzysty interfejs i wiele streamów pozwala na czerpanie maksymalnej radości z obstawiania. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że forBET udostępnia swoim graczom aktualne statystyki, które ułatwiają podejmowanie decyzji.

Kod promocyjny dla nowych graczy w zakładach forBET

Kody promocyjne zazwyczaj wyzwalają najwięcej emocji. Warto jednak zaznaczyć, że forBET ma bardzo ciekawą ofertę promocyjną dla nowych graczy! To doskonały ruch, który sprawia, że coraz większa liczba graczy chcąca sprawdzić, na czym polega korzystanie z zakładów bukmacherskich, z pewnością zwróci uwagę na forBET. W przypadku tego zakładu bukmacherskiego już przy pierwszej wpłacie depozytu można uzyskać bon o wartości 1250 zł! To świetna okazja dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia  obstawianiem. Co ciekawe, w ramach akcji ,,gramy razem” forBET zobowiązuje się ponadto do zapłaty części podatku! Dzięki temu gracz zyskuje jeszcze więcej! Jak działa system bonusowy w forBET? W ramach akcji powitalnej można uzyskać nawet 1250 zł w ramach bonusu od pierwszych trzech depozytów. Od pierwszej wpłaty bukmacher przyznaje nam podwojenie 100%, przy drugiej 75%, natomiast przy trzeciej wpłacie jest to otrzymanie 50% od wartości depozytu. Wraz z każdą wpłatą uzyskać można nawet 400 zł, co w połączeniu daje 1200 zł. To ciekawa i z pewnością atrakcyjna oferta, dlatego kod promocyjny forBET przykuwa uwagę nowych graczy bez wątpienia. Każdy gracz może więc w sumie uzyskać 1250 zł, co stanowi ogromną sumę, którą można wykorzystać na obstawianiu!

Bonusowy kod forBET- Gdzie go wpisać

Kody bonusowe, które dostępne są na wielu stronach przeznaczonych dla fanów obstawiania dostępne umożiwiają czerpanie jeszcze większej przyjemności z obstawiania! Warto więc śledzić poszczególne strony, aby dowiedzieć się jak najwięcej o obstawianiu i dostępnych promocjach. Po uzyskaniu kodu promocyjnego wystarczy wpisać go w rubrykę ,,kod promocyjny”, aby po chwili cieszyć się dodatkową sumą pieniędzy lub innymi korzyściami, jakie przewidziane zostały dla graczy forBET.

Korzyści korzystania z kodów promocyjnych forBET

Każdy gracz, który obstawia w forBET doskonale wie, jak wiele korzyści może dać dodatkowa suma pieniędzy, którą z powodzeniem wykorzystać można w rozgrywkach. Kody bonusowe dają graczom wiele korzyści. Niektóre z nich mogą zagwarantować kolejne 50 zł, które dodane może zostać do kwoty depozytu. Bonusy te warto zsumować zwłaszcza w momencie rejestracji, podczas której nowy gracz zakłada konto i zaznaje się ze światem zakładów bukmacherskich. Większy depozyt do wykorzystania to znacznie większa szansa na wysokie wygrane. Nie należy ograniczać się w tym przypadku do określonych dyscyplin. Kody bonusowe obowiązują na każdą dyscyplinę sportu i należy z tego korzystać. Otrzymane środki można wykorzystać na wszelkie dyscypliny, w których czujemy się najlepiej. To doskonała wiadomość dla osób, które pasjonują się jednym lub kilkoma sportami. Korzyścią, jaka płynie ze stosowania kodów promocyjnych, jest skrócenie czasu potrzebnego do założenia konta.

Jak działa bonus powitalny forBET?

Działanie dodatkowych bonusów powitalnych zwiększa bonus powitalny, jaki oferowany jest przez bukmachera. Dodatkowe 50 zł to dodatkowa kwota, która może zostać wykorzystana do obstawiania bez względu na dyscyplinę. To kwota, która dopisywana jest do całkowitej kwoty depozytu. Nie stanowi ona podwojenia ani jego wielokrotności. W skrócie każdy gracz, który wykorzysta maksimum możliwości oferowanych przez forBET, może otrzymać na start 1250 zł zupełnie za darmo!

Bonus od depozytu z kodem bonusowym w forBET

Standardowa propozycja zaproponowana dla nowych graczy przez forBET to 1200 zł. Oczywiście kwota ta dotyczy trzech pierwszych depozytów gracza. W sumie można uzyskać 1200 zł plus 50 zł po wpisaniu dowolnego kod promocyjnego dostępnego na stronach przeznaczonych dla fanów obstawiania. Aby odblokować bonus, konieczne jest przynajmniej jednokrotne obrócenie kwotą depozytu przy minimalnym kursie 2.0. Aby kwota została wpłacona na konto bankowe, konieczne jest czterokrotne obrócenie kwotą kursu na 30 dni od aktywacji konta. Do obrotu wliczane są wszystkie kupony z trzema zdarzeniami, przy czym każde z kursem minimum 1.30.

Dlaczego warto korzystać z promocji i kodów promocyjnych forBET?

Z kodów promocyjnych oraz nowych ofert bukmachera warto korzystać przynajmniej z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest fakt, iż dzięki nim mona zyskać znacznie więcej na obstawianiu! Podwojenie kwoty depozytu to prawdziwy prezent dla nowych graczy, którzy dopiero co wchodzą w ten świat i chcą poznać maksimum jego możliwości. Drugim powodem, dla którego warto skorzystać z kodów promocyjnych, jest fakt, że tak naprawdę nic nie tracimy. Bez żadnych negatywnych skutków można skorzystać nie tylko z możliwości podwojenia sumy, ale również z dodatkowego 50 zł, które można uzyskać dzięki wpisaniu hasła promocyjnego w rubrykę przy rejestracji. To szybkie i proste! Podczas rejestracji warto jednak pamiętać o tym, aby nie wpłacać małych kwot, jak na przykład 100 zł. W takim przypadku warto wpłacić 400 zł, gdyż drugie tyle otrzymamy zupełnie za darmo od forBET! To kwita maksymalnego bonusu powitalnego przy pierwszym depozycie.

Jak można odebrać kod bonusowy forBET?

Bonus powitalny, naliczamy jest w procesie rejestracji, kiedy gracz dokonuje wpłaty pierwszego depozytu. Kwota ta przyznawana jest automatycznie, dlatego gracze nie muszą martwić się tym. Dodatkowy bonus o wartości 50 zł zostaje dodany jedynie wtedy, kiedy w rubrykę ,,kod promocyjny” wpiszemy dane hasło z wybranej strony, które będzie upoważniało nas do obioru dodatkowych środków. Warto więc o tym pamiętać i czerpać maksymalną radość i korzyści z obstawiania na forBET, który stara się zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów chcących uzyskać maksymalne zyski. Kody bonusowe mogą być wykorzystane na wszystkie dyscypliny sportowe, które interesują danego gracza. Nie ma w tym przypadku absolutnie żadnych ograniczeń. Najczęściej gracze obstawiają jednak piłkę nożną.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024