Silesion.PL

serwis informacyjny

Kod promocyjny w Fortuna zakłady bukmacherskie

Bukmacher Fortuna to jeden z czołowych serwisów oferujących sportowe zakłady wzajemne w Polsce. Nie ma w naszym kraju gracza, który w swoim życiu nie trafił na stronę tego bukmachera. Poza znakomitą ofertą i naprawdę ciekawymi kursami, Fortuna oferuje swoim klientom znakomite promocje i bonusy.

Szczególnie atrakcyjna oferta czeka na graczy, którzy zdecydują się na założenie nowego konta w serwisie (o ile jeszcze go nie mają. Nie wolno zakładać drugiego konta jeśli posiadamy już jedno. Takie działania prowadzą do zablokowania dostępu do bukmachera. Każdy użytkownik może posiadać tylko i wyłącznie jedno konto.)

JAKI BONUSOPIS BONUSU
 Promocyjny Kod Fortuna:legalnybukmacher120
Zakłady: Ekskluzywna oferta: bonus 1 000 PLN
Bez Depozytu: Ekskluzywna oferta: 120 PLN bez ryzyka, bonus 1000 PLN
Mobile:Wypłata w 15 minut i specjalne promocje
Legalny Bukmacherzezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 22 stycznia 2018 r. nr PS4.6831.22.2017

Fortuna Kod Promocyjny

Przyjrzyjmy się nieco dokładniej bonusom powitalnym u bukmachera Fortuna. Sprawdźmy, co ma nam do zaoferowania ten znakomity bukmacher.

 

Bukmacher Fortuna – informacje podstawowe

Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. to jedna z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Spółka działa nieprzerwanie od 1996 roku. Początkowo bukmacher znany był pod nazwą Profesjonał Sp z o.o. Dopiero na przełomie 2007/2008 roku zdecydowano się zmienić nazwę na bardziej przystępną i lepiej kojarzącą się zwykłemu użytkownikowi.

Bukmacher Fortuna posiada licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Dzięki temu mamy stuprocentową pewność, że wpłacone przez nas pieniądze są w pełni bezpieczne, tak samo jak i nasze dane.

Fortuna jest sponsorem jednego z najlepszych i największych klubów piłkarskich w Polskiej Ekstraklasie – Legii Warszawa. Sponsoring trwa już od stycznia 2014 roku i wszystko wskazuje na to, że szybko się nie skończy. Dodatkowo, Fortuna wspiera także kilka innych klubów z I ligi, w tym: GKS Katowice, Miedź Legnica, Raków Częstochowa, TS Podbeskidzie i Wigry Suwałki.

Promocje u bukmachera Fortuna

Promocje u bukmachera Fortuna należą do jednych z najlepszych na rynku. Warto także skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego “legalnybukmacher120“, który wpisuje się podczas rejestracji. Tylko dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego możemy aktywować ekskluzywną ofertę bonusową, która pozwoli nam na osiągnięcie maksymalnego bonusu powitalnego. Bukmacher Fortuna pozwala nam na zdobycie bonusu bez depozytu, przyznawanego za rejestrację, a także freebetu. W dodatku, każdy nowy użytkownik otrzyma od bukmachera znakomity bonus w postaci zakładu bez ryzyka. Jak odebrać darmowe środki na zakłady bukmacherskie? Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna? 

Najlepsze bonusy u bukmachera Fortuna

Rejestracja z kodem bonusowym “legalnybukmacher120”  u bukmachera Fortuna pozwala nam na uzyskanie aż 1150 złotych w trzech bonusach na start. Niestety, z kodu skorzystać mogą tylko osoby, które dopiero będą zakładać nowe konto. Gracze, którzy są już zarejestrowani nie mogą niestety otrzymać bonusów na start ponownie. Przyjrzyjmy się bliżej temu, w jaki sposób zarejestrować nowe konto u tego bukmachera i jak wykorzystać kod promocyjny, dzięki któremu otrzymamy lepszy i większy bonus powitalny.

Rejestracja u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna pozwala na szybkie założenie konta. Rejestrując nowe konto musimy tylko podać swoje podstawowe dane osobowe. Oczywiście, kod promocyjny również wpisuje się na etapie rejestracji. Cały proces trwa zaledwie kilka minut i nie wymaga od nas wysyłania skanu dowodu osobistego lub paszportu w celu weryfikacji naszego konta. Każdy nowy użytkownik musi przejść tylko jedną weryfikację – adresu e-mail. W tym celu trzeba wejść na swoje konto pocztowe i kliknąć w link otrzymany w wiadomości. Po tym wszystkim możemy już przejść do obstawiania. Fortuna to jeden z niewielu bukmacherów, którzy oferują pełen pakiet bonusów od razu po dokonaniu szybkiej rejestracji. Większość spółek wymaga od nas weryfikacji, Fortuna natomiast wierzy, że gracz, któremu się zaufa i którego się doceni odwdzięczy się swoją wiernością. Weryfikacja będzie wymagana dopiero w momencie, gdy będziemy chcieli wypłacić pieniądze zdobyte u bukmachera.

Rejestracja u bukmachera Fortuna nie zajmuje wiele czasu. Pierwsze zakłady będziemy mogli postawić już po kilku minutach od momentu zakończenia rejestracji. Przyjrzyjmy się teraz dokładnie całemu procesowi rejestracji, by nie przegapić najważniejszych jej momentów i nie zapomnieć o tym, że musimy wpisać kod promocyjny, gdyż inaczej nie zdobędziemy pełni naszych bonusów, którymi jesteśmy zainteresowani. Formularz rejestracyjny składa się z kilku etapów. W pierwszym kroku podajemy dane, którymi będziemy posługiwali się podczas logowania do serwisu Fortuna. Uzupełniamy także swoje dane osobowe, które koniecznie muszą zgadzać się z tymi, które widnieją na naszych dokumentach. W przeciwnym przypadku możemy mieć duże problemy z weryfikacją naszego konta.

W miejscu przeznaczonym na kod promocyjny wpisujemy kod, dzięki któremu uzyskamy znakomite promocje w postaci bonusu 100% od pierwszej wpłaty, 2800 punktów FKP, które możemy przeznaczyć na freebet w wysokości 20 złotych, a także zakład bez ryzyka do kwoty 130 złotych (bez kodu promocyjnego zakład bez ryzyka byłby limitowany do kwoty 100 złotych). Po uzupełnieniu wszystkich pól klikamy w przycisk Rejestracja i wchodzi na konto pocztowe w celu potwierdzenia naszego adresu e-mail. Po przejściu tych kroków możemy już logować się do serwisu i zająć się obstawianiem zakładów sportowych.

Fortuna bonus bez depozytu – 20 złotych za rejestrację

Każdy gracz lubi obstawiać zakłady za pieniądze uzyskane od bukmachera. Fortuna umożliwia nam to oczywiście umożliwia. Rejestrując nowe konto u bukmachera i podając kod promocyjny otrzymujemy 2800 punktów Klubu Fortuna. Punkty Fortuna Klub możemy wykorzystać na cenne nagrody rzeczowe i bonusy bukmacherskie. Otrzymane na start punkty możemy przeznaczyć na freebet o wartości 20 złotych. Na wykorzystanie tych środków mamy 7 dni, więc musimy się spieszyć. Darmowy zakład możemy wykorzystać na obstawienie dowolnego kuponu i co najważniejsze, nie obowiązują nas żadne warunki obrotu. Dokładnie. Wystarczy tylko obstawić kupon i całą wygraną kwotę możemy niezwłocznie wypłacić. Oczywiście, bonus bez depozytu nie jest jedyną promocją, którą uzyskamy rejestrując się u bukmachera Fortuna.

Bonus powitalny Fortuna – 100% od pierwszej wpłaty

Drugą z atrakcyjnych promocji powitalnych bukmachera Fortuna, którą uzyskamy rejestrując się na stronie z kodem promocyjnym jest klasyczny bonus w postaci podwojenia pierwszego depozytu. Każdy nowy użytkownik może otrzymać nawet dodatkowe 1000 złotych. Minimalna kwota depozytu to 10 złotych. Wpłacając te pieniądze otrzymamy dodatkowe 10 złotych na obstawianie. Maksymalny bonus otrzymamy, wpłacając do bukmachera 1000 złotych. Należy pamiętać, że promocja ta jest jednorazowa i jeśli na początku wpłacimy bardzo małą kwotę, to tyle otrzymamy w ramach bonusu. Drugi z depozytów nie będzie już w żaden sposób zwiększany. Niestety, pieniądze uzyskane w ten sposób podlegają warunkom obrotu. Nie są one jednak wygórowane i z pewnością każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Musimy wziąć pod uwagę, że im większą kwotę wpłacimy, tym więcej pieniędzy będziemy musieli obrócić.

Pierwszy zakład bez ryzyka tylko w Fortunie – Najlepsza oferta z kodem promocyjnym

Najciekawszą ofertą, którą uzyskamy rejestrując się u bukmachera Fortuna jest pierwszy zakład bez ryzyka. Standardowa rejestracja pozwala nam na otrzymanie bezpiecznego zakładu w wysokości 100 złotych. Rejestracja z specjalnym kodem promocyjnym pozwala nam na uzyskanie aż 130 złotych. Oznacza to, że za wpisanie kilku liter otrzymujemy aż 30 dodatkowych złotych. Promocja to obejmuje pierwszy zakład. Jeśli nasz pierwszy postawiony kupon okaże się wygrany – dostajemy całą naszą kwotę wygranej, jeśli będzie przegrany – dostajemy zwrot stawki aż do kwoty 130 złotych. Jedyna strata to podatek, który musimy uiścić od każdego postawionego kuponu.

Żeby otrzymać pełny zwrot w wysokości 130 złotych musimy postawić kupon za około 150 złotych. Cashback w wysokości 130 złotych to najlepsza tego typu oferta w naszym kraju, która bije na głowę wszystko co można znaleźć u konkurencji. Żaden z legalnych bukmacherów nie oferuje wyższego zakładu bez ryzyka, dlatego warto zarejestrować się u bukmachera Fortuna z kodem promocyjnym.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024