Silesion.PL

serwis informacyjny

Kiedy odmrozimy gospodarkę? Kursy bukmachera

Jeśli pandemia zostanie opanowana, to pełne odmrożenie polskiej gospodarki możliwe jest w lipcutak powiedziała wicepremier Jadwiga Emilewiczw Radiu Plus. Nadal będziemy nosić maseczki, zachowywać dwumetrowy dystans, a lokale gastronomiczne dostaną limity, ilu klientów będą mogły wpuścić. Białoruska metoda walki z koronawirusem: wódka, sauna i hokej, może budzi zawiść okolicznych narodów. Patent piwo, fajki i zapiekanki brzmi mniej zachęcająco.

Powoli zaczynamy odmrażać naszą gospodarkę. Jest już plan jak to zrobić. Pytanie tylko, czy nie będzie żadnych opóźnień.

Zastanawiamy się aktualnie, kiedy zostanie wprowadzony II etap odmrażania gospodarki. Mamy nadzieję, że jak najszybciej i życie wróci do normy, ale nie możemy być tego na 100% pewni. Kursy poniższych zdarzeń dostępne na stronie BETFAN:

Kiedy zostanie wprowadzony II etap odmrażania gospodarki?

  • do 04.05.2020 r. włącznie – kurs 1.40
  • 05.05.2020 r. lub później – kurs 2.50

Jaka będzie frekwencja w I turze wyborów Prezydenta RP w 2020 r.?

  • Poniżej 37,00% – 1.80
  • Powyżej 37,01% – 1.80

Czy Prezydent zostanie wybrany w I turze?

  • Tak – 1.80
  • Nie – 1.80

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024