Silesion.PL

serwis informacyjny

“Zadaj pytanie” – prezes 1. ligi gościem drugiego odcinka

Czas na drugą części nowej zabawy, która swój debiut miała w ubiegłym tygodniu na Instagramie Fortuny.

W formacie „Zadaj pytanie” gośćmi Fortuny będą wyjątkowe osoby ze świata sportu oraz branży bukmacherskiej, a pytania zadawać może każdy – to użytkownicy tego bukmachera wcielą się w rolę gospodarzy!

Premierowym bohaterem odsłony „Zadaj pytanie” był trener Legii Warszawa – Aleksandar Vuković.

Tym razem, chcąc uzyskać odpowiedzi na kluczowe pytania związane z polskim futbolem, mające związek z otaczającą nas sytuacją związaną z pandemią koronawirusa będzie nie kto inny, jak dr Marcin Janicki – prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Kiedy wróci liga?”, „Czy kluby mają problemy finansowe?”, „Jak zmieni się polska piłka po powrocie do „normalności”?” – te i inne pytania każdy może zadać już w najbliższy poniedziałek i wtorek, tj. 27-28 kwietnia za pośrednictwem Instastories Fortuny.

Odpowiedzi na wybrane z nich dr Marcin Janicki nagra w środę 29 kwietnia, a Fortuna opublikuje je na swoim Instagramie o godzinie 18:00.

Zachęcamy do zadawania pytań i obserwowania Instagramowego kanału Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024