Silesion.PL

serwis informacyjny

Decydujące mecze Pucharu Białorusi

Przed nami rewanżowe mecze w półfinale Pucharu Białorusi. Dojdzie do spotkań Dynama Brześć z Szachtiorem Soligorsk oraz Sławiji Mozyrz z BATE Borysów. W każdej z tych potyczek naprawdę ciężko jest wskazać jednoznacznego faworyta do zwycięstwa w dwumeczu. Dzięki temu na obu stadionach będzie naprawdę ciekawie.

SZACHTIOR ZDOŁA ODROBIĆ STRATY?

Jako pierwsi na murawę o godzinie 17:00 wybiegną zawodnicy w Soligorsku. Dwa tygodnie temu górą okazali się piłkarze Dynama, którzy wygrali 2:0. Teraz będą mieć jednak zdecydowanie trudniejsze zadanie, bo zmierzą się ze swoimi przeciwnikami na wyjeździe. Dodatkowo mistrzom Białorusi w tym sezonie ligowym kompletnie nie idzie. Po sześciu kolejkach zajmują dopiero 14. miejsce w tabeli, wyprzedzając tylko kompletnych outsiderów, czyli FK Smalawiczy i Biełszynę. Ekipa z Brześcia ma na swoim koncie dwie porażki z rzędu.

Szachtior wcale nie jest szczególnie lepszy, bo ma tylko jeden punkt więcej od Dynama i zajmuje również odległą, bo 11. lokatę. Ale zważywszy na to, że zagrają u siebie, ostatni mecz ligowy wygrali i powoli ich ofensywa wygląda lepiej, a defensywa stoi na optymalnym poziomie, może dojść do niespodzianki i odrobienia strat. BETFAN, legalny polski bukmacher obstawia, że na 55 procent wygrają właśnie gospodarze. Ale czy w takim stosunku, by zwycięstwo dało im awans do finału? To pytanie jest już naprawdę trudne.

BATE BLISKO (?) FINAŁU

Ciekawa jest również potyczka BATE – Sławija, która rozpocznie się dwie godziny później. W pierwszym meczu najbardziej utytułowana drużyna Białorusi przegrała 0:1 po słabej grze. Teraz jednak powoli wracają do swojej optymalnej formy. Po dwóch porażkach z rzędu w lidze wygrali trzy spotkania i jedno zremisowali, co pozwoliło im awansować na czwarte miejsce w tabeli. Do lidera – FK Słuck – tracą tylko trzy punkty. Z kolei Sławija Mozyrz, która lepiej zainaugurowała rozgrywki, teraz jest w dołku i plasuje się dopiero na 13. pozycji.

W tym przypadku analitycy BETFAN również typują wygraną gospodarzy. Z kolei ich szanse na awans do wielkiego finału Pucharu Białorusi oceniają na około 65 procent. Myślicie, że uda im się tego dokonać? Przypomnimy, że tytułu broni Szachtior Soligorsk, który rok temu pokonał FK Witebsk 2:0. Choć BATE zdominowało ligę, to puchar kraju udało im się wygrać ostatnio dopiero w 2015 roku. Wszyscy w Borysowie liczą na to, że niebawem nawiążą do tamtego sukcesu.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023