Silesion.PL

serwis informacyjny

Już niebawem dzień z tenisem pod Tatrami. Turniej „Tenis Tatra Cup”

tenis kort pilka tenisowa

tenis kort pilka tenisowa

Turniej „Tenis Tatra Cup” i towarzyszące mu strefy tenisowej aktywności dla najmłodszych – sobota 17 września na kortach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. To z pewnością wielka atrakcja dla młodych adeptów tenisa ziemnego.

Rozgrywki singlowe przewidziano dla poszczególnych kategorii wiekowych z roczników od 2013 do 2015, a dla młodszych dzieci przewidziano udział w strefach tenisowych aktywności. Dzięki temu możliwe będzie zaliczenie pierwszego tenisowego szlifu, skorzystanie z fachowych porad instruktorów i trenerów czy uczestnictwo w ciekawych grach i zabawach ruchowych, oczywiście z przewodnimi motywami tenisowymi.

Turniej odbędzie się na czterech nowych kortach tenisowych z nawierzchnią ceglaną w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Promocji Sportu, Rekreacji i Aktywności Fizycznej „Flow”, a imprezę dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Mecze w ramach „Tenis Tatra Cup” w Zakopanem rozpoczną się w sobotę, 17 września o godzinie 9:00. Już godzinę później ruszą ogólnodostępne strefy tenisowych aktywności. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną okolicznościowe medale oraz atrakcyjne upominki rzeczowe. Patronat honorowy nad imprezą objał Polski Związek Tenisowy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author