Silesion.PL

serwis informacyjny

Ogólnopolski Turniej Tenisa OTK3: Młode talenty na Katowickim korcie

Między 9 a 11 marca Katowice staną się centralnym punktem polskiego tenisa dziecięcego, gdyż odbędzie się tam jedyny w swoim rodzaju Ogólnopolski Turniej Tenisa OTK3 dla dziewczynek i chłopców do lat 12. Organizowany przez Polski Związek Tenisowy (PZT), turniej cieszy się najwyższym uznaniem zarówno ze strony uczestników, jak i środowiska tenisowego w Polsce.

To już trzecia edycja turnieju, który odbywa się w ramach rozgrywek PZT, przyciągając młode talenty z całego kraju. Jest to największa impreza sportowa tej rangi, która odbywa się w Katowicach. Organizacja tej wyjątkowej imprezy jest możliwa dzięki zaangażowaniu Katowickiego Stowarzyszenia Tenisowego oraz wsparciu Prezydenta Miasta Katowice Marcina Krupy – mówi Daniel Muc, dyrektor MOSiR w Katowicach. MOSiR Katowice jest gospodarzem i aktywnie angażuje się w organizację wydarzenia.

Uroczyste otwarcie turnieju odbędzie się 9 marca o godzinie 12:00, z udziałem przedstawicieli władz Miasta Katowice. OTK3 zapowiada się nie tylko jako wyjątkowe sportowe wydarzenie, ale również okazja do promocji miasta i aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Będą to bez wątpienia trzy dni pełne emocji i sportowej rywalizacji, które zapadną w pamięć zarówno uczestnikom, jak i kibicom.

Wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 11 marca.

Treningi pełne pasji do sportu

Katowickie Stowarzyszenie Tenisowe odgrywa kluczową rolę nie tylko w organizacji turnieju, ale także w rozwijaniu zainteresowania tenisem wśród dzieci, młodzieży i seniorów. Ponad 100 dzieci i 40 seniorów uczestniczy w programach miejskich, które promują zdrowy tryb życia i rozwijają pasję do tej dyscypliny.

Warto podkreślić, że treningi prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, w tym wielokrotną medalistkę i mistrzynię Polski w kategoriach do 18 lat, Katarzynę Pyka oraz Ravi Tiwari, trenera pozyskanego z renomowanej Akademii Sanchez Casal z Barcelony. To gwarancja wysokiej jakości szkoleń oraz przekazania młodym talentom wartościowych umiejętności tenisowych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024