Silesion.PL

serwis informacyjny

Jak skutecznie obstawiać tenis stołowy?

Zarabianie przez Internet na zakładach bukmacherskich jest coraz bardziej popularne. Najwięcej typerów obstawia topowe sporty jak chociażby piłka nożna. Warto jednak wiedzieć, że największą przewagę nad bukmacherem możemy stworzyć typując takie dyscypliny, w których bukmacherzy nie posiadają zbyt dużej wiedzy. Jedną z nich jest tenis stołowy.

Dziwi nieco fakt, że tak mało osób interesuje się tą dyscypliną sportową. Wystarczy spojrzeć na ilość spotkań rozgrywanych w dany dzień – jest ich średnio ok. 600. To daje nam spore możliwości. Do tego dodajmy, że każdy liczący się bukmacher ma tenis stołowy w swojej ofercie. Co sprawia, że warto go obstawiać? Podstawą jest fakt, że mało firm bukmacherskich posiada choć minimalną wiedzą na temat tego sportu. To zaskakujące, ale taka jest prawda. W ciągu dnia możemy zauważyć wiele szokujących kursów. Oczywiście dla nas to wielka zaleta, ponieważ daje nam możliwość ich „złapania” na wysokim poziomie. Typerzy, którzy przez dłuższy czas obstawiają tenis stołowy są w szoku i często zastanawiają się na jakiej podstawie są one ustalane. Różnice kursowe mogą dochodzić nawet do 50% co jest absolutnym ewenementem, ponieważ w piłce nożnej takie sytuacje nie mają zupełnie miejsca.

Dlaczego? Właśnie ze względu na popularność danego sportu.
Jak skutecznie obstawiać tenis stołowy? Zanim puścisz swój pierwszy kupon, na którym znajdą się spotkania z tej dyscypliny sportowej warto byś poznał poniższe wskazówki, które zwiększą prawdopodobieństwo Twojej wygranej.

 1. Ranking.
  To podstawowa informacja, którą należy sprawdzić przed obstawieniem spotkania. To co powinno nas interesować najbardziej to kwestia spadków i wzrostów danego zawodnika. Informacje te bardzo łatwo sprawdzić w Internecie. Co prawda bukmacherzy również sprawdzają te statystyki i ciężko będzie nam tutaj konkurować, ale to nie oznacza, że możemy zupełnie pominąć tę kwestię.
 2. Forma zawodnika.
  To jak na daną chwilę reprezentuje się dany gracz jest niezwykle ważne, a nawet kluczowe. W przeciwieństwie do rankingu w tym przypadku bukmacherzy zupełnie nie zwracają uwagi na ostatnie wygrane i porażki zawodników. Zaznaczmy, że ważny jest ich rozmiar. To daje nam cenną wiedzą, którą szybko możemy zmienić na duży zysk.
 3. Ranga turnieju.
  Im ranga turnieju jest mniejsza, tym większe prawdopodobieństwo większych niespodzianek. I tak jak bywa w wielu innych sportach i tutaj zawodnicy z pierwszej „10” nastawiają się głównie na duże imprezy. Dla nich priorytetem są przede wszystkim Igrzyska Olimpijskie czy Mistrzostwa Świata. Mniej ważne imprezy to dla nich często możliwość spróbowania nowej taktyki. To sprawia, że ostateczne wyniki mogą nas mocno zadziwić.
 4. Styl gry.
  Pomimo tego, że zasady gry w tenisa stołowego nie są dla większości z nas tajemnicą to musimy wiedzieć, że gra rekreacyjna od profesjonalnej dzieli spora różnica. Choć dla laików jest to ciężkie do wychwycenia to mówimy tutaj o różnych stylach gry. W tym sporcie mają one duże znaczenie. Przykład? Zawodnicy praworęczni mają dość duży problem z graczami leworęcznymi. I mowa tutaj nawet o tych najlepszych. Różnice są widoczne także obserwując grę sportowców z Europy i z Azji. Dlatego też nie sugerujmy się samymi statystykami. Obserwacja spotkań jest równie ważna.
 5. Zważ uwagę na graczy rekreacyjnych.
  Jak już zostało wspomniane w ciągu dnia rozgrywanych jest mnóstwo spotkań z tenisa ziemnego. To sprawia, że gracze rekreacyjni szukając meczu na siłę, bo przecież coś trzeba codziennie obstawić puszczają kupony często z tej dyscypliny sportowej. U każdego z nich wygląda to podobnie – stawiamy niskie kursy, gdyż faworyt musi wygrać. Takim zachowaniem jeszcze bardziej obniżają kursy na zawodników, którzy w rzeczywistości wcale nie są na wygranej pozycji. To kolejna możliwość jeszcze większego zarobku dla doświadczonych typerów i potwierdzenie, aby nie zawsze kierować się w tym sporcie kursami.
 6. Kwestie pozasportowe.
  Tenis stołowy nie jest zbyt medialny przez co trudniej będzie nam znaleźć jakiekolwiek informacje o zawodnikach. Trzeba zainwestować naprawdę sporo czasu, by znaleźć cenne wiadomości. Na szczęście mamy portale społecznościowe. Jedno zdjęcie czy też zdanie może być dla nas niezwykle cenne. Zważmy uwagę, że w tym sporcie decyduje jedna osoba. Stąd też kwestie pozasportowe, a zatem mentalne podejście do spotkania i zdrowie psychiczne ma ogromne znaczenie. Potrafią one skutecznie rozkojarzyć gracza i tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo jego przegranej.
 7. Kursy bukmacherskie.
  Co prawda grając nawet u jednego bukmachera możemy liczyć na wysokie kursy, ale możemy „łapać” je jeszcze wyższe. To coś oczywistego, że typerzy posiadają konta u kilku bukmacherów. Należy je zatem porównywać u każdego z nich – różnice mogą wynosić nawet kilka-kilkanaście procent. Warto z tego korzystać, gdyż jak zostało już ww. bukmacherzy nie mają tak dużej wiedzy o tenisie stołowym, a to powoduje, że kursy na niektóre mecze są wyższe niżeli być powinny. Dzięki temu pod koniec miesiąca zauważymy o wiele lepszy wynik swoich zarobków.
 8. Uważaj na pierwszego seta.
  Nie mając zbyt dużego doświadczenia, ale obserwując spotkanie i zauważając, że dany gracz wygrał wysoko pierwszego seta uważamy, że bez większych problemów wygra cały mecz. Niestety to bardzo mylne spostrzeżenie, które na dłuższą metę może doprowadzić nas do bankructwa. Dlaczego? Po pierwsze zauważmy jak krótko trwa całe spotkanie – zazwyczaj jest to kilkanaście minut. Do wygrania seta potrzeba obecnie 11 punktów. Dawniej było to 21. W przeciągu jego trwania ciężko jest nam wyczuć, który gracz ma większe szanse na wygraną. Poza tym po jego wygraniu zawodnik często staje się bardziej rozluźniony i przegrywa całe spotkanie. Dlatego starajmy się nie obstawiać nic podczas trwania pierwszego seta. Bacznie obserwujmy i sprawdzajmy ile wymian jest potrzebnych, by wygrał je dany sportowiec. Czy posiada on duży problem z serwem? Czy popełnia dużo znaczących błędów?

PODSUMOWANIE

Obstawianie tenisa stołowego to bardzo ciekawe i dochodowe zajęcie. Z uwagi na fakt, że nie jest to popularna dyscyplina sportowa, a bukmacherzy nie przykładają się do wystawiania kursów na spotkania możemy liczyć na duże zarobki. Podczas analizy pamiętajmy, by nie sugerować się wspomnianymi kursami. W tym przypadku to niejako my musimy je ustalić – tak właśnie działają profesjonalni typerzy w tym sporcie. Pomyłki firm bukmacherskich i duże różnice kursowe to tutaj coś zupełnie normalnego. Dlatego też nigdy nie obstawiajmy danego gracza, bo jest na niego niski kurs. To tutaj tak nie działa. Sprawdzajmy profile społecznościowe zawodników, obserwujmy ich spotkania i nie bójmy się obstawiać wysokich kursów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024