Silesion.PL

serwis informacyjny

Jak obstawiać w punkcie bukmacherskim

Ponoć już dawno mówiło się o tym, że po pojawieniu si e stron bukmacherskich w sieci potrzeba niewiele czasu, kiedy będzie widoczne masowe zamykanie lokalów, ponieważ nikt nie będzie do nich chodzić. Po co? Kiedy wszystko masz w domu, wystarczy jedynie mieć internet oraz sprawny sprzęt taki, jak komputer oraz smartfon, o co obecnie nie jest trudno.

Czy lokale bukmacherskie mają jeszcze rację bytu?

Zawsze w przypadku wchodzenie nowości, które mają zastąpić rzeczywiste rozwiązania tym wirtualnymi bardzo szybko się przyjmują przez społeczeństwo. To oczywiście wina tego, jak ludzie są uzależnieni od technologicznych rozwiązań i przyzwyczajeni do wygody. Jednak, czy taka tendencja utrzymuje się później przez cały czas? Otóż nie. Bardzo szybko dochodzi do znudzenia materiału. Patrzenie się przez cały czas w ekran komputera nie jest ani zdrowy, ani dobry dla twojego skupienia, ponieważ im dłużej siedzisz w domu tym większe prawdopodobieństwo, że zaraz zacznie ciebie boleć głowa oraz zrobisz się śpiący. Zupełnie inaczej jest w przypadku tradycyjnego bukmachera, który posiada swój własny lokal. Zanim do niego dotrzesz musisz
przebyć pewną drogę a to na pewno dobrze wpłynie na stan twojego samopoczucia oraz pobudzi ciebie do działania. Po spacerze na świeżym powietrzu na pewno będziesz mieć głowę pełną dobrych myśli oraz pomysłów i strategii na obstawianie.

U jakich bukmacherów możesz grać?

Żeby stać się legalnym bukmacherem musisz spełnić tak naprawdę szereg wytycznych i dopiero po tym jak zostanie uzyskana odpowiednia zgoda od Ministerstwa, wówczas można grać legalnie w danym zakładzie bukmacherski. Na chwilę obecną na rynku polskim działa siedem zakładów bukmacherskich i są to: STS, forBET, Fortuna, Totolotek, Milenium, LvBet, TOTALbet.

Obstawianie w lokalu bukmacherskim

Idąc do stacjonarnego bukmachera masz pewność, że w przypadku wygranej na pewno możesz spodziewać się natychmiastowej wypłaty gotówki do ręki. To jest jedna z największych zalet grania oraz obstawiania właśnie w zakładzie bukmacherskim. Obstawianie u bukmachera jest banalnie proste. Przede wszytki najpierw trzeba się do niego wybrać po czym po wejściu do lokalu otrzyma się kupon, który należy wypełnić w zgodzie z własnym sumieniem oraz przewidywaniami. Po tym, jak mecz czy inne wydarzenie zakończyło się wraca się z powrotem do bukmachera i tam można sprawdzić wynik to, czy się w ogóle wygrało, czy nie. Jeśli jesteś tym szczęśliwcem i dobrze obstawiłeś zakład, wówczas otrzymasz należną tobie kwotę pieniędzy do ręki.

Obstawianie u stacjonarnym zakładzie bukmacherskim jest bardzo łatwe. Nie trzeba być biegłym w obsłudze komputera, jak to jest w przypadku zdalnych możliwości. Dlatego warto czasami wybrać się na spacer i zajść do bukmachera, bo może faktycznie twoje przywidywania wyniku w danym wydarzeniu sportowym są słuszne i wygrasz na tym ciekawą gotówkę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024