Silesion.PL

serwis informacyjny

Legalni bukmacherzy w Polsce 2018

Wejście w życie znowelizowanej ustawy hazardowej spowodowało wiele zmian na rynku usług bukmacherskiej. Od 1 kwietnia 2017 roku, aby móc oferować klientom zakłady wzajemne trzeba posiadać licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Obecnie na polskim rynku stosowaną licencję posiada jedynie siedem firm bukmacherskich. Korzystanie z usług nielegalnych podmiotów jest niezgodne z prawem i może wiązać się z nałożeniem na graczy wysokich kar finansowych.

Legalni bukmacherzy online

Wśród legalnych firm bukmacherskich największą popularnością cieszy się STS. Założona w 1997 roku w Katowicach spółka oferuje swoje usługi zarówno poprzez punkty naziemne, stronę internetową, jak i urządzenia mobilne. Dzięki wysokim kursom, a także bogatej ofercie zakładów, STS szybko zyskał uznanie graczy i obecnie jest liderem na rynku zakładów bukmacherskich.

Drugą firmą, która daje możliwość grania zarówno w punktach naziemnych, jak i poprzez internet jest Millenium. Firma ta została założona w 2004 roku i posiada swoją siedzibę w Poznaniu. Wysokie kursy oraz sprawna obsługa klienta sprawiają, że Millenium regularnie zwiększa swoje udziały w rynku.

Dużą popularnością wśród graczy cieszy się także czeska firma bukmacherska Fortuna. Podobnie jak dwa wcześniej wymienione podmioty dysponuje ona siecią punktów naziemnych, gdzie przyjmowane są zakłady. Gracze mogą również grać poprzez stronę internetową lub urządzenia mobilne. Fortuna pod obecną nazwą działa od 2008 roku, wcześniej znana była jako Profesjonal.

Kto jeszcze wśród legalnych bukmacherów?

Czwartym legalnie działającym podmiotem na rynku usług bukmacherskich jest Totolotek. Założona przez państwowy Totalizator Sportowy spółka oferuje możliwość zawierania zakładów od 2013 roku. Totolotek oferuje wysokie kursy i ciekawe promocje, dlatego gracze coraz chętniej korzystają z jego usług.

Jedną z najmłodszych legalnie działających firm bukmacherskich na polskim rynku jest LVbet. Gracze korzystający z usług założonej w 2016 roku spółki mogą liczyć na wysokie kursy oraz przyjazną stronę internetową.

Szóstym legalnie działającym podmiotem na polskim rynku usług bukmacherskich jest Forbet. Firma jest znacznie mniej rozpoznawalna od swych konkurentów i oferuje możliwość zawierania zakładów jedynie przez swoją stronę internetową i aplikację mobilną. Nie posiada punktów stacjonarnych.

Coraz większą popularność wśród graczy zyskuje siódmy legalnie działający podmiot, a mianowicie Etoto. Działająca od 2011 roku spółka przyciąga graczy przede wszystkim dobrą aplikacją mobilną i możliwością negocjacji kursów.

To dobry czas abyś wybrał najlepszą firmę bukmacherską według twojego uznania a następnie rozpoczął obstawianie meczy i pewniaków online. Dodatkowo możesz dowiedzieć się jak obstawiać zakłady bukmacherskie aby wygrać.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author