Silesion.PL

serwis informacyjny

Ubezpieczony zakład w Betcris na mecz Łomża Vive Kielce z Barceloną

Ubezpieczony zaklad w Betcris na mecz Lomza Vive Kielce 19 czerwca

Ubezpieczony zaklad w Betcris na mecz Lomza Vive Kielce 19 czerwca

Już dziś najważniejszy mecz sezony dla zawodników Łomży Vive Kielce! W starciu z Barceloną powalczą o złoty medal i zwycięstwo w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych! Trzymamy kciuki za polską drużynę, ale w razie czego ubezpieczamy Twój kupon postawiony na szczypiornistów z Kielc! W przypadku niepowodzenia zgarniesz freebet 50 PLN! 

Jak działa promocja? 

Wpłać w zakładach bukmacherskich BETCRIS min. 50 PLN i postaw kupon SOLO (z oferty przedmeczowej lub live) za min. 50 PLN, na zwycięstwo Łomży Vive Kielce w meczu finałowym Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, odbywającym się 19.06.2022r. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz freebet w wysokości 50 PLN, który wykorzystasz na kuponie SOLO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) z kursem zdarzenia wynoszącym minimum 1.80. 

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „Kalendarz Majów – dzień 19” 

1. Organizatorem promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW – DZIEŃ 19” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW – DZIEŃ 19” obowiązuje w dniu 19.06.2022 od godziny 00:01 do godziny 23:59.  
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.  
b. depozytu na kwotę min. 50 PLN oraz zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej) ze stawką min. 50 PLN z salda głównego (depozytowego), z typem na wygraną Łomży Vive Kielce w meczu finałowym Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych z Barceloną, rozgrywanym 19.06.2022.
4. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali min. 1 depozytu przed startem promocji.
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punktach 3 i 4, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 50 PLN, WYŁĄCZNIE w przypadku, gdy ich kupon spełniający warunki promocji okaże się przegrany.
6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.
7. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy maksymalnie do 20.06.2022 do godz. 15:00.
8. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) z kursem  min. 1.80.
9. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN.  
10.  Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.  
11. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.  
12. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.  
13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.  
14. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązuje REGULAMIN PROMOCJI „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW”.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024