Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet dla najlepszych – 12 czerwca w Kalendarzu Majów w Betcris

12 czerwca w Kalendarzu Majow w Betcris

12 czerwca w Kalendarzu Majow w Betcris

Jesteś fanem bukmacherskich tasiemek i wrzucania samych “pewniaczków” na swój kupon? Dzisiejsza promocja z czerwcowego Kalendarza Majów jest stworzona dla Ciebie! Sklej kupon z jak najwyższym kursem łącznym. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany masz szansę zgarnąć dodatkowy freebet 200 PLN!

Jak działa promocja?

Postaw w BETCRIS kupon AKO za min. 10 PLN, który musi zostać rozliczony jako wygrany i wejdź do gry o darmowy zakład! Trzech uczestników z najwyższym kursem całkowitym zwycięskiego kuponu zostanie nagrodzonych. Za pierwsze miejsce można uzyskać freebet 200 PLN, za drugie miejsce freebet 100 PLN, a za trzecie miejsce freebet  50 PLN. Otrzymany freebet będzie można wykorzystać na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z min. 3 zdarzeniami z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „ Kalendarz Majów – dzień 12” 

1. Organizatorem promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 12” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 12” obowiązuje w dniu 12.06.2022 od godziny 00:00 do godziny 23:59.  
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.
b. zawarcie zakładu AKO z salda głównego (depozytowego), który zostanie rozliczony jako wygrany (wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być zakończone w trakcie trwania promocji) z minimalną stawką kuponu 10 PLN.
4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3 zostaną zakwalifikowani do Promocji, a trzech z nich, którzy uzyskają najwyższy kurs całkowity wygranego kuponu otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w kwocie zależnej od zajętego miejsca.
5. Uczestnicy Promocji z najwyższym kursem wygranego kuponu na koniec promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 12” otrzymają nagrody wg. poniższej klasyfikacji:
a. Nagroda za miejsce 1 – 200 PLN
b. Nagroda za miejsce 2 – 100 PLN
c. Nagroda za miejsce 3 – 50 PLN
6. Aby kupon został zaliczony do promocji wszystkie zdarzenia na nim zawarte muszą zostać rozliczone do 12.06.2022 roku do godz. 23:59.

7. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) zawierającym min. 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym min. 1.30.  
8. Wyniki końcowe promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 12” zostaną opublikowane na stronie www.betcris.pl w dniu 13.06.2022 roku do godz. 15.00.
9. Nagrody zostaną dopisane do kont graczy do poniedziałku, 13.06.2022 roku, do godziny 15:00, a jeden uczestnik promocji może zgarnąć maksymalnie jeden freebet (pod uwagę brany jest najwyższy kursu kuponu spełniający warunki promocji)
10. W przypadku uzyskania takiego samego kursu wygranego kuponu przez dwóch lub więcej graczy, o miejscu w rankingu zadecyduje wyższa liczba wniesionych zakładów, a w drugiej kolejności wyższa liczba wygranych kuponów w trakcie trwania Promocji.
11. Kupony zawarte za stawkę bonusową lub freebet nie będą uwzględnione w Promocji.
12. Organizator zastrzega sobie w uzasadnionych przypadkach prawo do podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych graczy z promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.
13. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.
14. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.
15. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden freebet.
16. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali co najmniej jednego depozytu. Promocja łączy się z bonusami powitalnymi.
17. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.
18. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024