Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet 50 PLN – 11 czerwca w Kalendarzu Majów w Betcris

11 czerwca kalendarz majow betcris

11 czerwca kalendarz majow betcris

Już dzisiaj kolejne spotkanie naszej reprezentacji w Lidze Narodów. Tym razem Biało-Czerwoni zagrają z Holandią na stadionie w Rotterdamie. Jak poradzą sobie Polacy w starciu z tym przeciwnikiem? Spodziewasz się wielu bramek, a może wręcz odwrotnie? Wykorzystaj swój typ i graj bezpiecznie w Betcris, ponieważ ubezpieczamy Twój dzisiejszy kupon! W przypadku niepowodzenia zgarniesz freebet 50 PLN!

Jak działa promocja?

Wpłać w BETCRIS min. 100 PLN i postaw kupon SOLO (z oferty przedmeczowej) za min. 100 PLN, z kursem zdarzenia wynoszącym min. 1.80. Kupon MUSI zawierać zdarzenie z meczu piłkarskiej Ligi Narodów: HOLANDIA – POLSKA , odbywającego się 11.06.2022r. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz freebet w wysokości 50 PLN, który wykorzystasz na kuponie SOLO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) z kursem zdarzenia wynoszącym minimum 1.80. 

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „Kalendarz Majów – dzień 11

 1. Organizatorem promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW – DZIEŃ 11” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.
 2. Promocja „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW – DZIEŃ 11” obowiązuje w dniu 11.06.2022 od godziny 00:01 do godziny 23:59. 
 3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie: 
  a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl. 
  b. depozytu na kwotę min. 100 PLN oraz zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej lub live) ze stawką min. 100 PLN z salda głównego (depozytowego), zawierającego zdarzenie z meczu piłkarskiej LN: HOLANDIA – POLSKA z kursem min. 1.80 (kupon musi zostać rozliczony w trakcie trwania promocji).
 4. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali min. 1 depozytu przed startem promocji.
 5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punktach 3 i 4, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 50 PLN, WYŁĄCZNIE w przypadku, gdy ich kupon spełniający warunki promocji okaże się przegrany).
 6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.
 7. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy maksymalnie do 13.06.2022 do godz. 15:00.
 8. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) z kursem min. 1.80.
 9. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN. 
  10.  Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji. 
 10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji. 
 11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus. 
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu. 
 13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author