Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet 50 zł na finał Ligi Mistrzów w TOTALbet

Z okazji najważniejszego meczu sezonu w piłce klubowej TOTALbet oferuje promocję „Freebet 50 zł na finał Ligi Mistrzów”.
Każdy, kto postawi kupon zawierający typowanie przedmeczowej oferty na Tottenham – Liverpool za dokładnie 99 zł, otrzyma Freebet 50 zł do wykorzystania na to spotkanie w ofercie LIVE!

Zdecydowana większość klientów TOTALbet typuje, że w finale Ligi Mistrzów Liverpool wygra z Tottenhamem. Takie rozstrzygnięcie umieściło na swoich kuponach 80% graczy. Popularnym zakładem jest także to, że obie drużyny strzelą gola, co zwiastuje ciekawy finał! Mecz już w sobotę o godzinie 21:00.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author