Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet 10 lub 50 PLN na majowy weekend w Betcris

Freebet 10 lub 50 PLN na majowy weekend w Betcris

Freebet 10 lub 50 PLN na majowy weekend w Betcris

Nie masz jeszcze konta w Betcris? To idealny czas aby to zmienić! Nową promocja legalnego w Polsce bukmachera BETCRIS. Jak dokładnie działa promocja przeznaczoną dla wszystkich graczy, którzy dokonali minimum 1 depozytu przed startem promocji!?

Wpłać w zakładah bukmacherskich BETCRIS min. 20 PLN i postaw kupon AKO (z oferty przedmeczowej oraz live) za min. 20 PLN lub min. 100 PLN, zawierający min. 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym min. 1.30. 

ZAREJESTRUJ SIĘ

Niezależnie od rezultatu końcowego otrzymasz freebet w wysokości 10 PLN lub 50 PLN (w zależności od wybranej stawki na kuponie promocyjnym), który wykorzystasz na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) zawierającym minimum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym minimum 1.30.  

PRZYKŁAD:
Gracz A wpłacił środki i postawił spełniający warunki promocji kupon za 20 PLN, kupon został rozliczony jako wygrany lub przegrany, więc Gracz A otrzymał Freebet w wysokości 10 PLN.
Gracz B wpłacił środki i postawił spełniający warunki promocji kupon za 100 PLN, kupon został rozliczony jako wygrany lub przegrany, więc Gracz B otrzymał Freebet w wysokości 50 PLN.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „FREEBET 10 LUB 50 PLN” 

1. Organizatorem promocji „FREEBET 10 LUB 50 PLN” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „FREEBET 10 LUB 50 PLN” obowiązuje od dnia 13.05.2022 od godziny 12:00 do dnia 15.05.2022 do godziny 23:59.  
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.  
b. depozytu na kwotę min. 20 PLN oraz zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live) ze stawką min. 20 PLN lub min. 100 PLN z salda głównego (depozytowego), zawierającego min. 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym min. 1.30. (kupon musi zostać rozliczony w trakcie trwania promocji). 
4. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali co najmniej jednego depozytu przed startem promocji. Promocja nie łączy się z ofertą powitalną i innymi promocjami.  
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 10 PLN lub 50 PLN (w zależności od wybranej stawki kuponu promocyjnego) jedynie, jeżeli pierwszy kupon spełniający warunki promocji zostanie rozliczony w czasie trwania promocji. 
6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet. 
7. Freebet 10 PLN przyznawany jest za pierwszy postawiony w trakcie trwania promocji (spełniający warunki promocji) zakład ze stawką od 20 PLN do 99.99 PLN, natomiast Freebet 50 PLN przyznawany jest za pierwszy postawiony w trakcie trwania promocji (spełniający warunki promocji) zakład ze stawką min. 100. GRACZ MOŻE OTRZYMAĆ TYLKO JEDEN FREEBET.
8. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do 16.05.2022 roku, do godz. 15:00. 
9. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) zawierającym minimum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym minimum 1.30.   
10. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN.  
11.  Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.  
12. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.  
13. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.  
14. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.  
15. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author