Silesion.PL

serwis informacyjny

Betcris zwiększa kurs do 10.00 na wygraną Wisły Kraków w meczu z Radomiakiem

betcris social boost wisla 1400x800 new

betcris social boost wisla 1400x800 new

Nie masz jeszcze konta w Betcris? To idealny czas aby to zmienić! Nową promocja legalnego w Polsce bukmachera BETCRIS dla nowo zarejestrowanych Graczy.

Zarejestruj się i zagraj kupon SOLO na zwycięstwo Wisły Kraków (jedynie linia 1×2) w meczu z Radomiakiem Radom za DOKŁADNIE 20 PLN! Jeżeli Ci się powiedzie to zboostujemy kurs na Twoim kuponie do 10.00, a różnicę otrzymasz na saldo bonusowe! Promocja łączy się z ofertą powitalną, więc to nie koniec dodatkowych bonusów na start! Jeżeli Ci się nie powiedzie to wciąż masz możliwość otrzymania Cashbacku! Zacznij lepiej w Betcris!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Jak działa promocja?

Zarejestruj się, wpłać min. 20 PLN i postaw kupon SOLO (z oferty przedmeczowej) za DOKŁADNIE 20 PLN, na wygraną Wisły Kraków w meczu z Radomiakiem Radom.

Jeżeli twój kupon okaże się wygrany, to zwiększymy wysokość kursu na Twoim kuponie do 10.00! Odbierz wygraną z zakładu na saldo depozytowe oraz różnicę z kursu zboostowanego na saldo bonusowe!

PRZYKŁAD:

Kurs na wygraną Wisły wynosi 2.20, a Gracz postawił kupon SOLO na wygraną Wisły za 20 PLN i kupon okazał się wygrany.
Gracz otrzyma łącznie 20 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 10 (kurs boostowy) = 176 PLN, z czego 20 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 2.20 (kurs w momencie zawarcia kuponu) = 38.72 PLN Gracz otrzyma na saldo depozytowe, a różnicę, czyli kwotę 137.28 PLN na saldo bonusowe.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „BOOST KURSOWY WISLA KRAKOW” 

1.Organizatorem promocji „BOOST KURSOWY WISLA KRAKOW” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.  
2. Promocja „BOOST KURSOWY WISLA KRAKOW” obowiązuje od dnia 12.05.2022 roku od godziny 10:00 do 15.05.2022 do godziny 17:30. 
3. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali rejestracji konta w czasie jej trwania i dotyczy pierwszego postawionego zakładu. Promocja łączy się z ofertą powitalną. 
4. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie: 
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl (maksymalnie do 14 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu) oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych poprzez kanały komunikacji organizatora Promocji; 
b. depozytu na kwotę min. 20 PLN oraz zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej) za dokładnie 20 PLN z salda głównego (depozytowego) na wygraną Wisły Kraków w meczu z Radomiakiem Radom odbywającym się 15.05.2022 r. o godzinie 17:30. Zakład musi zostać rozliczony w czasie trwania Promocji. Zakład musi zostać zawarty WYŁĄCZNIE na linię 1×2, co oznacza, że na kuponie MUSI znaleźć się jedynie zakład na wygraną (Wynik Meczu) Wisły Kraków (2).
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3 i 4, a ich pierwszy zakład zostanie rozliczony jako wygrany, otrzymają nagrodę w postaci bonusu o wartości różnicy kursu zboostowanego i kursu zakładu, pomnożonego przez wartość netto stawki.
6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3 i 4, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus. 
7. Wartość środków bonusowych należy obrócić czterokrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych), składającego się z minimum 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30. 
8. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu jego aktywacji. Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem środki zostaną uwolnione i będą dostępne do wypłaty. W przypadku, jeśli uczestnik nie zakończy pełnego wymagane obrotu w czasie na to przeznaczonym, środki bonusowe zostaną usunięte z salda wraz z wygenerowanymi przez nie wygranymi.  
9. Zakład rozliczony za pomocą funkcji Cash Out, zakłady AKO, zakłady systemowe lub z kursem 1.00 wyklucza możliwość skorzystania z Promocji, a Uczestnik traci możliwość zawarcia zakładu za Bonus. 
10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji. 
11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus. 
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu. 
13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024