Silesion.PL

serwis informacyjny

Esport “oddaje”! Najlepszy kupon weekendu w Betfan

betfan najwieksze wygrane wysokie

betfan najwieksze wygrane wysokie

Rozpoczynamy nowy tydzień, który dla większości lig piłkarskich będzie zamknięciem sezonu 2021/2022. Wraz z upływem ostatniego dnia bieżącego tygodnia zakończy się też impreza, jaką jest Major CS:GO. Gracze w legalnych zakładach bukmacherskich BETFAN bardzo aktywnie typują rozstrzygnięcia spotkań pomiędzy drużynami esportowymi i niektórym wychodzi to naprawdę znakomicie!

Wielki sukces odniósł jeden z typerów w BETFAN, który postawił popularną “taśmę” na różne spotkania esportowe, a wisienką na torcie było ligowe zwycięstwo Liverpoolu w meczu z Aston Villą. Gdyby nie zwrot w jednym ze spotkań, mógłby on zgarnąć jeszcze więcej, jednak na pewno nie narzeka, gdyż ze stawki 1000 zł udało mu się zdobyć aż 13 tysięcy!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024