Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna Puchar Polski. Wisła Płock – Pogoń Szczecin w IPLA.TV

We wtorek 3 listopada o godzinie 17:00 Wisła Płock zmierzy się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego z Pogonią Szczecin. Mecz rozgrywany będzie w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski.

W związku z najnowszymi obostrzeniami mecze piłkarskie odbywają się bez udziału publiczności. Spotkanie z Portowcami, które pierwotnie nie znalazło się w terminarzu transmisyjnym Telewizji Polsat Sport, kibice będą mogli śledzić na platformie IPLA.TV. Sama transmisja zrealizowana zostanie przez Wisłę Płock, przy pełnej współpracy z Pogonią Szczecin. Mecz skomentują dla Państwa rzecznicy prasowi obu klubów – Krzysztof Ufland oraz Michał Łada.

W tej słusznej sprawie biura prasowe Nafciarzy i Portowców zdecydowały się połączyć siły i zrobić wszystko, żeby sympatycy otrzymali możliwość obejrzenia meczu. Co więcej, do dyrektora pionu sportowego Polsatu Sport Pana Mariana Kmity pisma wystosowali również prezesi – Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek oraz Wisły Płock Tomasz Marzec.

Telewizja Polsat przychylnie odniosła się do inicjatywy obu klubów, dzięki czemu kibice będą mogli śledzić poczynania swoich drużyn w starciu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski przed telewizorami. Warto też podkreślić, że dostęp do transmisji będzie bezpłatny. Wymagał będzie jedynie obejrzenia pasma reklamowego bezpośrednio przed startem transmisji. Z uwagi na prawa telewizji Polsat, transmisja będzie dostępna wyłącznie w Polsce.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024