Silesion.PL

serwis informacyjny

#ChceMisiePomagać: Wyjątkowi kibice wracają na stadion!

Dobrze się uczyć od najlepszych. Zainspirowani akcją niderlandzkiego sc Heerenveen otworzyliśmy nasz stadion dla niedźwiedzi. Spokojnie, wszystkie są pluszowe! Po meczach Górnika Łęczna trafią do dzieci, w tym m.in. do pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie i pobliskich domów dziecka.

Kilka dni temu świat usłyszał o pluszowych kibicach sc Heerenveen. Nie ma co ukrywać. Ten piękny projekt posłużył za inspirację do naszej akcji. Jednakże inicjatywa Górnika Łęczna z wielu przyczyn różni się od tej, która powstała we Fryzji.

Z sc Heerenveen mamy wiele wspólnego. Swego czasu w tym klubie grał nasz Paweł Wojciechowski. Piłkarzy z Niderlandów i z Łęcznej ubiera ten sam partner technicznych – firma JAKO. A przede wszystkim Łączy nas Piłka i chęć pomagania.

#ChceMisieNaStadion, #MisieNaStadiony, #MisieChcePomagać – haseł jest wiele, ale idea Górniczej akcji jest prosta. Kupując miśka, wspierasz klub – dokładnie złotówką. Następnie wybierasz, co się stanie z Twoim pluszakiem. Może on trafić do pacjentów Szpitala Dziecięcego w Lublinie oraz pobliskich domów dziecka. Może też sprawić radość Twoim bliski. To Ty tutaj rozgrywasz.

Nim misie trafią do swoich nowych domów, muszą się wyszaleć. Usiądą na trybunach stadionu przy alei Jana Pawła II i będą wspierać Górników podczas każdego meczu domowego. Jeżeli żaden z pluszaków nie ma zakazu stadionowego, a gospodarze obiektu wyrażą zgodę, to miśki wyjadą z naszymi piłkarzami na mecze wyjazdowe w ramach Totolotek Pucharu Polski oraz Fortuna 1. Ligi. Wspólnie zagramy o #MIŚtrzostwo!

Myślisz sobie: #ChceMisiePomagać i jak to zrobić? Wejdź w ten link: bilety.gornik.leczna.pl/buy/Misiek, kup miśka, wybierz spośród dwóch miśków: mniejszego Wojciecha i większego Bogdana. Jeżeli chcesz sprawić radość bliskim – kliknij imię misia + wysyłka. Jeżeli chcesz wesprzeć akcję charytatywną – po prostu wybierz misia, a całą resztą zajmiemy się my 🙂

Koszt takiego pluszaka to 30 lub 50 zł w zależności od jego wielkości plus cena ewentualnej wysyłki. Parafrazując klasyka: radość drugiej osoby będzie bezcenna!

Łączy nas Piłka! We Are JAKO team!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author