Silesion.PL

serwis informacyjny

forBET – legalny bukmacher w Polsce

Bukmacherskie zakłady internetowe to dynamicznie rozwijająca się branża handlowa, której popularność potwierdza coraz większe zainteresowanie graczy stacjonarnych oraz internetowych. Atrakcyjne oferty zawierają szeroki asortyment zakładów dotyczących m.in. wydarzeń sportowych, kulturalnych lub politycznych. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty bukmacherskie, w branży zakładów bukmacherskich, powstaje coraz więcej instytucji oferujących internetowe i stacjonarne zawieranie zakładów sportowych. Do najpopularniejszych oraz dynamicznie rozwijających się zakładów bukmacherskich na rynku zakładów sportowych należy m.in. bukmacher forBET.

ForBET – zakład bukmacherski

Bukmacher forBET to jeden z najmłodszych przedstawicieli branży internetowych zakładów sportowych, który swoją działalność rozpoczął w 2016 roku. Zakład bukmacherski wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zreorganizował swoją politykę biznesową oraz marketingową, wdrażając stacjonarny system zawierania zakładów sportowych z wykorzystaniem terminali bezobsługowych. Bukmacher forBET udostępnia stacjonarne terminale, które nie wymagają obsługi profesjonalnego personelu, dzięki czemu użytkownik ma możliwość samoczynnie zawierać zakłady wzajemne.

Terminale charakteryzują się intuicyjną obsługą, dzięki czemu generowanie kuponów to czynność niewymagająca specjalistycznej wiedzy. Bukmacher forBET udostępnia swoim użytkownikom profesjonalną stronę internetową, która wyróżnia się na tle konkurencji wydajnością, bardzo dobrą przejrzystością oraz funkcjonalnym rozmieszczeniem zasobów strony www (strona startowa nie jest przeładowana, co jest zauważalne na konkurencyjnych stronach bukmacherskich). Dodatkowym atutem jest fakt, że bukmacher forBET posiada stabilną platformę gry na żywo. Gracz ma możliwość w dowolnym momencie trwania wydarzenia ujętego w kategorii zakładów na żywo, zawierać zakłady oraz śledzić przebieg zdarzenia w dostępnym komentarzu LIVE.

 

Bukmacher forBET jest w trakcie modernizacji platformy gry na żywo. Modernizacja polega na wdrożeniu funkcjonalnych streamów z wydarzeń sportowych, które umożliwią zawieranie zakładów LIVE z możliwością oglądania spotkania na żywo. Bukmacher forBET oferuje ponad 30 dyscyplin sportowych oraz innych wydarzeń (m.in. polityka, kultura oraz wydarzenia społeczne), na które gracz może zawierać zakłady online lub poprzez terminale stacjonarne. Ponadto firma jest aktywnym społecznie zakładem bukmacherskim, który wspiera działalność sportową, sponsorując uznane kluby sportowe (m.in. ŁKS Łódź czy Śląsk Wrocław). Bukmacher forBET to zakład bukmacherski, którego polityka biznesowa i marketingowa jest dobrze oceniana w branży internetowych zakładów sportowych, na co wpływa wysoka pozycja firmy wśród czołowych instytucji oferujących produkty bukmacherskie.

Oferta bukmachera forBET

Bukmacher forBET już na początku swojej działalności w celu pozyskania klientów zaproponował najwyższe i najkorzystniejsze bonusy na rynku, które znacznie przewyższały oferty konkurencyjnych partnerów z branży. Zastosowana polityka sprawdziła się, przez co zakład bukmacherski w szybkim czasie zyskał zaufanie klientów, co wpłynęło na pozytywne opinie o firmie również ekspertów branży bukmacherskiej. Bukmacher forBET stosuje dynamiczną politykę biznesową, polegającą na ciągłej zmianie oferty, poprzez urozmaicanie bonusów oraz promocji, które mają na celu zachęcić do gry stałych i nowych klientów. Oferta forBET umożliwia zawieranie zakładów:

 • na wydarzenia sportowe i inne (m.in. polityczne, kulturowe, społeczne),
 • zakłady LIVE (obecnie jeszcze bez możliwości oglądania meczów na żywo),
 • sporty wirtualne i gry online.

Bukmacher forBET oferuje użytkownikowi najpopularniejsze dyscypliny sportowe tj. piłkę nożną, tenis, siatkówkę oraz hokej. W ofercie bukmachera znajdują się również dyscypliny cieszące się mniejszym zainteresowaniem graczy zakładów bukmacherskich (m.in. szachy, darts czy snooker). Bukmacher forBET oferuje ponadto jedną z najbardziej interesujących na rynku branży bukmacherskiej ofertę zawierania zakładów na sporty wirtualne oraz najpopularniejsze gry online (m.in. Call of Duty, Counter Strike czy FIFA). Sporty wirtualne to nowatorska funkcjonalność zakładów bukmacherskich, która ciszy się coraz większym zainteresowaniem graczy online. Dostępnych jest wiele dyscyplin wirtualnych (m.in. wyścigi konne, wyścigi psów czy mecze piłkarskie). Gracz ma możliwość typowania wyników wydarzeń sportowych, których wyniki generowane są automatycznie przez komputer. Podstawową zaletą wydarzeń wirtualnych jest pewność, że dane wydarzenie się odbędzie, co wpływa na stabilne kursy oferowane w tym obszarze. Bukmacher forBET to nowoczesny kontrahent branży bukmacherskiej, który stanowi istotną konkurencję dla innych zakładów bukmacherskich, poprzez ciekawe rozwiązania techniczne oraz interesujące oferty dla klientów stacjonarnych, oraz użytkowników online.

 

Dostępna aplikacja mobilna firmy charakteryzuje się funkcjonalnością, poprzez zastosowanie funkcji match tracker, która umożliwia użytkownikowi wizualizację meczu. Funkcja ta zbiera coraz lepsze recenzje, na co wpływa możliwość ciągłego śledzenia statystyk ułatwiających zawieranie zakładów na żywo. Pomimo bardzo dobrze funkcjonującej strony internetowej oraz bogatej oferty zawierania zakładów sportowych bukmacher forBET posiada ograniczenia w zakresie płatności. Ograniczenia wynikają z braku funkcjonalności dotyczącej płatności portfelem elektronicznym, co w przypadku konkurencyjnych firm bukmacherskim jest standardem w zakresie przeprowadzanych płatności.

Oferty bonusowe i promocyjne bukmachera forBET

Bukmacher forBET należy do czołówki zakładów bukmacherskich, które oferują największe oraz najkorzystniejsze promocje i bonusy dla swoich klientów. Do najciekawszych ofert promocyjnych firmy należy bonus powitalny, który może wynieść aż do 1200 zł po spełnieniu warunków regulaminowych. Bukmacher forBET zachęca do gry użytkowników, którzy nie godzą się na płacenie 12% podatku od wygranych. Zakład bukmacherski wdrożył bonus “graj bez podatku”, polegający na zwrocie kwoty stanowiącej równowartość podatku, której potrącenie jest zgodne z ustawą hazardową. Bukmacher forBET wypłaca na konto gracza, który wygrał nagrodę pieniężną równowartość kwoty wcześniej potrąconej na poczet podatku dochodowego od wygranej.

 

Dodatkowym atutem promocji jest fakt, że bukmacher forBET nie zaniża kursów na wydarzenia, co istotnie wpływa na zwiększenie wygranej gracza. Szczęśliwa 13 forBET to promocja umożliwiająca wygranie bonusa od 100 do 500 zł, wysokiej jakości smartfona, a nawet 100 000 PLN. Zabawa polega na wytypowaniu 13 wyników wydarzeń wskazanych przez bukmachera, co umożliwia wygranie nagrody głównej. Ponadto bukmacher forBET oferuje freebety na wybrane wydarzenia oraz czasowe promocje o urozmaiconych warunkach dotyczących zawierania zakładów (np.: “forBET nocą”, polegający na zawieraniu zakładów w godzinach nocnych lub “kto rano wstaje temu forBET daje”, gdzie klient otrzymuje dodatkowy bonus do wygranej, jeżeli zawrze zakład w określonych godzinach porannych). VIP Club to propozycja dla stałych klientów, których bukmacher forBET indywidualnie zaprasza do ścisłego grona klubowiczów.

Techniczna strona bukmachera forBET

Bukmacher forBET charakteryzuje się wyjątkowo sprawnie działającym działem obsługi użytkownika, oferującym pomoc w zakresie technicznym funkcjonowania konta gracza oraz platformy internetowej. Kontakt z działem obsługi możliwy jest tradycyjnym czatem online, poprzez formularz internetowy oraz poprzez klasyczną infolinię. Bukmacher forBET już na początku swojej działalności zdecydował się na funkcjonalność, dlatego od samego początku zaoferował swoim klientom dopracowaną stylistycznie oraz stabilnie działającą stronę internetową. Witryna zakładu bukmacherskiego prezentuje się przejrzyście, co sprawia, że poruszanie się po zakładkach lub odszukanie konkretnego wydarzenia, nie stanowi większego problemu dla użytkownika. Intuicyjność działania, stabilność oraz funkcjonalność to podstawowe cechy platformy, którą udostępnia bukmacher forBET dla swoich klientów.

Wady i zalety bukmachera froBET

Bukmacher forBET pomimo krótkiego okresu funkcjonowania cieszy się poparciem użytkowników i ekspertów branży bukmacherskiej. Firma jest wypłacalnym przedsiębiorstwem, którego budżet oscyluje w granicy 2,3 mln złotych. Wypłacalność zakładu bukmacherskiego to jeden z najistotniejszych czynników decydujący o jej wiarygodności rynkowej. Bukmacher forBET jest kreatywną firmą oferującą urozmaicone promocje i bonusy świadczące o przemyślanej polityce biznesowej oraz marketingowej. Wdrożenie stacjonarnych terminali umożliwia dodatkowe promowanie firmy, która do niedawna funkcjonowała wyłącznie w internecie. Udostępnione terminale dla klientów preferujących stacjonarny system zawierania zakładów sportowych, bardzo szybko sprawiły, że bukmacher forBET stał się bardziej rozpoznawalną marką na rynku zakładów bukmacherskich.

 

Sukces punktów stacjonarnych sprawił, że firma zamierza zwiększyć ilość dostępnych terminali (obecnie do dyspozycji graczy jest 82 terminale rozmieszczone w wielu regionach Polski). Podstawową zaletą jest legalna działalność firmy, która zapewnia bezpieczeństwo wygranych nagród pieniężnych oraz gwarancję terminowej wypłaty należności dla gracza. Dodatkowym atutem jest fakt, że bukmacher forBET oferuje jedne z najwyższych kursów na rynku obejmujące zakłady na wydarzenia sportowe. Zakład bukmacherski umożliwia graczowi zawarcie zakładu już od 1 zł, co spotyka się z uznaniem graczy. Bukmacher forBET poprzez działalność społeczną (m.in. sponsorowanie znanych klubów piłkarskich, żużlowych klubów sportowych oraz wspieranie sportu młodzieżowego), potwierdza swoje zaangażowanie w budowanie własnego wizerunku biznesowego.

Bukmacher forBET udostępnia ofertę, która zadowoli najbardziej wymagającego gracza zakładów bukmacherskich. Dynamiczny rozwój zakładu bukmacherskiego stale umacnia pozycję firmy wśród czołowych przedstawicieli branży bukmacherskiej.

 

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

 • LEGALNI BUKMACHERZY #1 – ETOTO
 • LEGALNI BUKMACHERZY #2 – EWINNER
 • LEGALNI BUKMACHERZY #3 – BETCLIC
 • LEGALNI BUKMACHERZY #4 – BETFAN
 • LEGALNI BUKMACHERZY #5 – TOTOLOTEK
 • LEGALNI BUKMACHERZY #6 – FORTUNA
 • LEGALNI BUKMACHERZY #7 – LV BET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #8 – STS
 • LEGALNI BUKMACHERZY #9 – ROYBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #10 – MILENIUM
 • LEGALNI BUKMACHERZY #11 – TOTALBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #12 – PZBUK
 • LEGALNI BUKMACHERZY #13 – FORBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #14 – SUPERBET

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023