Silesion.PL

serwis informacyjny

forBET: El Clasico bez podatku w godzinach 16:00-20:00

W każdej piłkarskiej lidze kilka razy w sezonie odbywa się mecz, który elektryzuje wszystkich kibiców. Szlagier, klasyk, hit… wszyscy żyją tym wydarzeniem już kilka dni wcześniej. Jest jednak jedno wydarzenie, które przebija wszystkie inne, i to znacznie. Już w środę 18 grudnia w hiszpańskiej La Liga FC Barcelona zagra z Realem Madryt. 

Na tą wyjątkową okazję zakłady bukmacherskie forBET przygotowały równie wyjątkową promocję. Od godziny 16:00 do rozpoczęcia meczu gramy BEZ PODATKU! Plan zatem na ten wieczór idealny, najpierw kupony na iforbet.pl a potem mecz z kolegami! Życzymy dużo piłkarskich emocji i oczywiście trafnych typów!

Zasady promocji „EL CLASICO BEZ PODATKU”:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje 18.12.2019 w godz. 16:00 – 20:00.

4. Promocja dostępna jest jedynie na zdarzenia przedmeczowe z oferty piłki nożnej.

5. Aby wziąć udział w promocji Gracz musi zagrać na kuponie minimum 4 zdarzenia przedmeczowe włącznie ze zdarzeniem “El Clasico BEZ PODATKU” z kursem 1.14. 

a) Zdarzenie “El Clasico BEZ PODATKU” będzie dostępne na szczycie oferty La Liga.

6. Jednym ze zdarzeń na kuponie musi być zdarzenie z meczu Barcelona – Real Madryt.

7. Kurs minimalny każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

8. Zdarzenie „Maraton Adwentowy 2019” NIE ZALICZA się do minimalnej ilości zdarzeń na kuponie oraz jako jedyne zdarzenie na kuponie może mieć kurs niższy niż 1.30. Nie wliczając zdarzenia “El Clasico BEZ PODATKU”.

9. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania całego kuponu gracza, gdy w momencie anulowania zdarzenia “El Clasico BEZ PODATKU” wygrana z kuponu jest niższa niż stawka zakładu.

11. Rozliczanie zdarzenia “El Clasico BEZ PODATKU” nastąpi 18.12.2019 do godz. 21:00.

12. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

13.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024