Silesion.PL

serwis informacyjny

El Klasyczna taśma – zwrot stawki w Betfan

Dziś El Clasico i zakłady bukmacherskie BETFAN nie mogły przegapić szansy, żeby z tej okazji zaproponować specjalną ofertę w ramach Radaru 365!

Zagrajcie w Betfan za 299 zł na co najmniej 5 dzisiejszych meczów (w tym spotkanie Barcelona – Real Madryt) po minimalnym kursie każdego zdarzenia równym 1.3. Jeśli jedno zdarzenie z “tasiemki” Wam nie wejdzie, bukmacher gwarantuje zwrot równowartości stawki

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 18.12

2. Należy zawrzeć kupon za 299 zł, na którym znajdą się typy na 5 dzisiejszych meczów (w tym Barcelona – Real Madryt) z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia równym 1.3. Wszystkie muszą zostać rozliczone do 18.12, 23:59.

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Jeżeli na kuponie jedno zdarzenie okaże się przegrane, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 30 zł o równowartości 300 zł. Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon.

5. Bonus zostanie przyznany w przeciągu 72 h od zawarcia zakładu.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania.

7.  Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagranie z radaru zostanie użyte do obrotu depozytem, zwrot nie zostanie przyznany.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024