8 grudnia 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Dziennikarz Bożydar Iwanow ambasadorem bukmachera forBET

Do grona ambasadorów forBET dołączył dziennikarz Polsatu Bożydar Iwanow

 

forBET Zakłady Bukmacherskie pozyskał kolejnego ambasadora! Od pierwszego lutego rozpoczęli bowiem współpracę z dziennikarzem Polsatu, Bożydarem Iwanowem! Dołączył tym samym do Artura Boruca, Karoliny Kowalkiewicz i Andrzeja Fonfary.

W ramach umowy wizerunek Bożydara będzie wykorzystywany w Internecie oraz na stronie forBET. Ponadto klienci i czytelnicy zakładów bukmacherskich będą mogli czytać i oglądać przygotowywane przez Iwanowa felietony, komentarze i zapowiedzi ciekawych wydarzeń sportowych. Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejny.

 

10 listopada 2017 r. Artur Boruc, wybitny reprezentant Polski, piłkarz z największą liczbą występów w biało-czerwonych barwach wśród bramkarzy, legenda Legii Warszawa i Celtic Glasgow związał się z legalnym bukmacherem forBET roczną umową ambasadorską z opcją przedłużenia i rozszerzenia świadczeń, wśród których są między innymi prawa do wykorzystania wizerunku bramkarza. Od 13 grudnia 2017 r. Bukmacher może pochwalić się nawiązaniem współpracy z Kowalkiewicz w ramach której Karolinę zobaczycie na banerach forBET, na swojej stronie oraz kanałach Social Media, głównie na kanale YouTube bukmachera, gdzie pewnie nie raz nas zaskoczą! Karolina Kowalkiewicz to jedna z najlepszych zawodniczek MMA na świecie, była mistrzyni KSW, a obecnie związana z najlepszą organizacją mieszanych sztuk walk – UFC… 10 stycznia 2018 roku Andrzej “Polski Książę” Fonfara kolejnym sportowcem, który dołączył do ambasadorów marki forBET Zakłady Bukmacherskie.

Bożydar Iwanow – kulisy sesji zdjęciowej

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.