Silesion.PL

serwis informacyjny

Dzień Dziewic! Bezpieczny pierwszy raz w TOTALbet!

Trwa odliczanie dni do Bożego Narodzenia. W poniedziałek 9.12 w Kalendarzu Adwentowym TOTALbet znalazła się promocja dla graczy, którzy posiadają konto, ale nigdy nie zawarli zakładu z salda głównego. Ponieważ promocja przypadła na międzynarodowy Dzień Dziewic, reklamowana jest hasłem „Bezpieczny pierwszy raz w TOTALbet”!

Dotarcie do Klientów, którzy przeszli przez proces rejestracji, a mimo to nie postawili pierwszego zakładu, to ważny cel dla firmy bukmacherskiej.

W tym celu TOTAlbet oferuje bezpieczny zakład na poniższych warunkach:

  • Przysługuje osobom, które nie zawarły zakłady z salda głównego.
  • Cashbackiem objęte są zakłady SOLO lub AKO za dowolną stawkę.
  • Cashback w maksymalnej kwocie 100 zł zostanie przyznany, jeśli zakład okaże się przegrany jednym zdarzeniem.
  • Zwrot następuje w formie bonusu do 1-krotnego obrotu.

To już dziesiąta promocja zaproponowana przez TOTALbet w ramach kalendarza adwentowego. Wcześniej wysoko oceniane przez Klientów były Freebet 25 zł za rejestrację, Freebet 25 zł dla każdego za poprawne typowanie wyniku meczu, czy Mikołajkowa gra bez podatku!

Wszystkie promocje Kalendarza Adwentowego można znaleźć na TOTALbet.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author