Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Michał Kwiatkowski wygra etap w Tour de France 2019?

106. edycja wyścigu kolarskiego Tour de France, który odbędzie się w dniach 6–28 lipca 2019 roku. Będzie liczył 21 etapów o łącznym dystansie 3460 km. Wyścig ten zaliczany jest do UCI World Tour 2019. Ze względu na 50. rocznicę pierwszego zwycięstwa Eddy’ego Merckxa w Tour de France na miasto startowe została wybrana Bruksela 

Tour de France z każdym rokiem przyciąga wielu kibiców kolarstwa. W tym roku jak w poprzednim będziemy mieli przyjemność śledzenia 21 etapów. Najbardziej morderczym wydaje się etap 18, gdyż kolarze w jego trakcie będą wjeżdżać na wysokość powyżej 2000 m n.p.m. W wyścigu wezmą udział 22 ekipy: osiemnaście drużyn należących do UCI WorldTeams oraz cztery zespoły zaproszone przez organizatorów z tzw. “dziką kartą” należące do UCI Professional Continental Teams.

Emocji nie zabraknie podczas przejazdu na odcinku Saint-Jean-de-Maurienne-Tignes. Odcinek ten mierzy 123 km. Podobnie zresztą, jak podczas bardzo trudnego górskiego odcinka z Albertiville do Val Thorens (131km). To właśnie tam rozstrzygnie się, kto zostanie zwycięzcą 106. edycji wielkiego wydarzenia, jaki niewątpliwie jest Tour de France. My kibicujemy polskim kolarzom: Łukaszowi Wiśniewskiemu oraz Michałowi Kwiatkowskiemu.

Michał Kwiatkowski

Myślicie, że Michałowi Kwiatkowskiemu uda się wygrać choć jeden etap na Tour de France? Sprawdźcie ofertą takich własnie zakładów wzajemnych, który zaprezentował najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BETFAN

Czy Michał Kwiatkowski wygra etap w Tour de France 2019?

  • Tak – kurs 3.40
  • Nie – kurs 1.25

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023