Silesion.PL

serwis informacyjny

Świętuj 1. urodziny TOTALbet i odbierz bonus!

Urodziny TOTALbet

2 lipca 2018 przyjęto pierwsze zakłady w nowym, legalnym serwisie bukmacherskim TOTALbet! Dziś bukmacher świętuje pierwsze urodziny i chce, byś świętował z nami! Z tej okazji oferują urodzinowy bonus.

Jak odebrać urodzinowy bonus od legalnego bukmachera?

  • Zarejestruj konto w TOTALbet
  • Po weryfikacji danych otrzymasz Darmowy Zakład 10 zł
  • Dokonaj pierwszej wpłaty, a my ją podwoimy (maks do 500 zł)! Dokonaj drugiej wpłaty, a otrzymasz urodzinowy bonus!

2 lipca 2018 roku na rynku legalnych bukmacherów pojawił się nowy gracz – TOTALbet. Przez 365 dni firma zdobyła uznanie branży wysoką jakością usług, ciekawymi promocjami, wysokimi kursami. Jak w swoje 1. urodziny TOTALbet podsumuje rok działalności i jakie są plany na przyszłość? Wyjaśni to wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający Marcin Giera.

Od początku w swojej strategii TOTALbet postawił na wysoką jakość usług, co przejawia się m.in. w: nowoczesnej stronie internetowej, szybkiej rejestracji, najszybszych wypłatach czy funkcjonalnym cashoucie. Produktami, które najbardziej kojarzą się z TOTALbet, są wysokie kursy, oraz pierwsza na polskim rynku bukmacherskim loteria Kasomania. W dwóch edycjach i pula nagród przekroczyła milion złotych!

W obszarze sponsoringu sportowego bukmacher, postawił na esport i MMA. Do flagowych projektów TOTALbet należy sponsoring federacji sportów walki FEN oraz Rafała Kijańczuka, odkrycia 2018 roku w polskim MMA.

Rolę ambasadora TOTALbet od października 2018 roku pełni komentator nc+ Andrzej Twarowski. Współpraca koncertuje się na wykorzystaniu wizerunku, aktywności w mediach społecznościowych, a także produkcji coraz popularniejszych filmów na kanale Youtube.

Plany na drugi rok działalności to umacnianie pozycji na rynku i stopniowe zdobywanie nowych obszarów. Klienci TOTALbet mogą spodziewać się kolejnych atrakcyjnych promocji i dalszego podnoszenia jakości usług.

– Pierwszy rok działalności kosztował nas dużo pracy, ale najważniejsze, że dziś możemy odczuwać satysfakcję. Zaliczyliśmy dynamiczny wzrost i z powodzeniem weszliśmy na rynek. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Jestem pewny, że w kolejnym roku również damy z siebie wszystko i będziemy świętować drugie urodziny w równie dobrych nastrojach – mówi wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający TOTALbet Maricn Giera.

Z okazji urodzin TOTALbet przygotował dla Klientów specjalny bonus, oraz ciekawą promocję na turniej na kortach Wimbledonu.

Aby odebrać freebet 10 zł należy pamiętać, że:

1. Trzeba przejść pełną rejestrację, tzn. dostarczyć bukamcherowi dokument tożsamości i poczekać na weryfikację danych przez pracowników Totalbet

2. Freebet dostępny jest do zagrania poprzez elektroniczny kupon (ang. betslip), znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Na betslipie jest przycisk, który służy do obstawienia zakładu ze środków freebetowych, a nie z salda głównego. By upewnić się, że freebet został przyznany, można sprawdzić stan salda freebetowego w sekcji Moje konto -> Freebety.

 

3. Przycisk na elektronicznym kuponie pojawi się w momencie, gdy wybierzemy zakłady spełniające warunki promocji. W przypadku bonusu powitalnego Freebet jest to kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00. Po zamieszczeniu na kuponie zakładów, spełniających te warunki, na betslipie pojawi się przycisk do skorzystania z Freebeta.

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023