Silesion.PL

serwis informacyjny

Robak i Kaczmarek: w Widzewie idzie nowe!

Nowy zarząd RTS-u oddzielił “grubą krechą” to co pozostawili poprzednicy. Do klubu przyszedł m.in. nowy trener, Marcin Kaczmarek. Jest on następcą Zbigniewa Smółki, który w Łodzi nie przepracował nawet miesiąca. Jak myślicie, czy Kaczmarkowi uda się zostać przepracować cały sezon na stanowisku trenera Widzewa? Sprawdźcie ofertą takich własnie zakładów wzajemnych, który zaprezentował najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BETFAN

Czy Marcin Robak w sezonie 2019/20 drugiej ligi zdobędzie przynajmniej 16 goli dla Widzewa?

  • Tak – kurs 1.75
  • Nie – kurs 1.85

Już od jakiegoś czasu mówiło się o powrocie Marcina Robaka na “stare śmieci”. Kiedy wydawało się to już niemożliwe, były król strzelców Ekstraklasy został ogłoszony jako nowy nabytek “Widzewiaków”. Czy przy takim doświadczeniu jest możliwe, że w najbliższym sezone Robak strzeli przynajmniej 16 goli?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author