Silesion.PL

serwis informacyjny

Cyber Monday – Bonus od depozytu!

Cyfrowy Poniedziałek, nazywany na całym świecie Cyber Monday

To kolejna po Black Friday  idea sprzedażowo-promocyjna. Jednak o ile Czarny Piątek to dzień przecen trwający we wszystkich typach sklepów (także stacjonarnych), tak Cyber Monday powstał z myślą o sklepach internetowych. 

Kiedy więc w 2005 roku Cyber Monday stał się oficjalnym świętem branży e-commerce, wiele firm działających w sieci postanowiło przygotowywać na ten dzień specjalne oferty dla swoich klientów. Oczywiście forBET jako jeden z liderów rynku legalnych bukmacherów nie zapomniał o swoich graczach i z okazji święta internetowego handlu przygotował specjalne promocje!

Już w najbliższy poniedziałek, 26 listopada 2018 r., gracze otrzymają bonus od depozytu w wysokości aż 50%! Maksymalna kwota jaką otrzymają klienci forBET to 500 zł – aby odblokować bonus należy jedynie dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie min. 2.0. Bo święto handlu internetowego to również święto zakładów bukmacherskich forBET i naszych klientów!

Regulamin “Cyber Monday 26.11.18”:

1. Gracze, którzy wpłacą środki w dniu 26.11.2018 r. od godziny 00:00 do 23:59 otrzymają bonus 50% do kwoty 500 PLN.

2. Minimalna kwota depozytu 20 PLN.

3. Maksymalna kwota bonusu 500 PLN, czyli za depozyty powyżej 1000 PLN gracz otrzyma 500 PLN bonusu.

4. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie min. 2.0.

5. Do obrotu nie zaliczają się kupony systemowe.

6. Obrót depozytem/bonusem Zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu depozytem/bonusem.

7. Bonus zostanie przyznany automatycznie i będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.

8. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2.0. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 14 dni (od momentu przyznania).

9. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszej wpłaty w dniu 26.11.2018 r.

10. Promocją nadrzędną jest promocja Mistrzowski Start. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tej promocji w pełni w pierwszej kolejności otrzymają bonus z jej tytułu. Obrót z depozytów pod promocję Mistrzowski start nie będzie liczony do dzisiejszej (26.11.2018r) promocji od depozytu.

11. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

12. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024