Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus urodzinowy dla wszystkich aktywnych graczy

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego.

Zakłady bukmacherskie forBET chcą budować wyjątkowo bliską więź ze swoimi klientami i chociaż w niewielkim stopniu uczestniczyć z Wami w tym wyjątkowym dla Was dniu. Dlatego miło nam poinformować, że każdy nasz gracz, który wykaże się chociaż minimalną aktywnością może w swoje urodziny spodziewać się prezentu od forBET.

 Życzymy Wam wszystkiego najlepszego. 100 lat!

Warunki promocji

  1. Promocja organizowana od 22 listopada 2018 roku do odwołania.
  2. Promocja dotyczy Klientów, którzy założyli konto w serwisie forBET
  3. Promocja dotyczy Klientów, którzy w okresie 3 ostatnich miesięcy wpłacili minimum 100 złotych depozytu i dokonali przynajmniej jednokrotnego obrotu i obchodzą w danym dniu urodziny.
  4. Klientom, którzy spełnili warunki opisane w punktach 2 i 3 zostanie przypisany bonus urodzinowy w wysokości 20 złotych
  5. Warunkiem wypłaty bonusu urodzinowego jest dwukrotny obrót po kursie minimalnym kuponu 2.0
  6. Bonusy urodzinowe przypisywane są codziennie od poniedziałku do piątku.

Od północy 22 listopada (czwartek) do końca miesiąca forBET uruchamia wyjątkową promocję dla nowych klientów. Każdy nowy gracz otrzyma bonus 20 PLN za rejestrację (bez konieczności depozytu). Wymagania dotyczące obrotu bonusem (jednokrotny obrót, kurs minimalny 2,00).

Bonusy bukmacherskie to jedna z najpopularniejszych form promowania usług przez legalnych operatorów sportowych zakładów wzajemnych. forBET, jako jeden z liderów branży bukmacherskiej w Polsce, postanowił być prekursorem w wyznaczaniu standardów nagradzania nowych klientów. Dzięki temu rozwiązaniu mamy przyjemność przedstawić Wam obecnie najlepszy pakiet powitalny na rynku!

Aby maksymalnie ułatwić Ci wybór najkorzystniejszej oferty, forBET za rejestrację przyzna nowemu graczowi 20 PLN bonusu. Co ważne przyznany on będzie bez wymaganego depozytu! To jednak nie koniec promocji dla naszych nowych klientów. Trzy pierwsze wpłaty gracza zostaną również nagrodzone atrakcyjnymi bonusami, w których łącznie będzie można uzyskać aż 1200 PLN! Aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty należy jedynie zarejestrować się na stronie www.iforbet.pl w trakcie jej trwania. Promocja dla nowych graczy rozpoczyna się 22.11.2018 r. o godz. 00:00 i trwa do 30.11.2018 r. do godz. 23:59.

Zarejestruj się już teraz

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

300 zl w FORTUNIE za rejestracje i wygrana Artura Szpilki albo Mariusza Pudzianowskiego albo Mameda Khalidova