Silesion.PL

serwis informacyjny

Bukmacherzy online kończą sezon z dużymi zyskami dzięki Lidze Mistrzów

Bukmacherzy online na całym świecie kończą sezon 2018/19 na wysokim poziomie dzięki boomowi na Ligę Mistrzów

Europejski sezon piłkarski w sezonie 2018/19 dobiegł końca w ten weekend, wraz z meczem w którym Liverpool zmierzył się z Tottenham Spurs w finale Ligi Mistrzów. Bukmacherzy brytyjscy odnotowali 18% wzrostu w liczbie postawionych zakładów odnośnie do średniego wyniku ze zwykłych weekendów. Wówczas tuż przez finałem Ligi Mistrzów – minutę przed rozpoczęciem meczu – postawiono 4000 zakładów.

Analiza Worldpay z ostatnich lat pokazała, że ​​zakłady przedmeczowe osiągnęły szczyt dwóch minut przed rozpoczęciem meczu, a bukmacherzy online wzięli około 6000 zakładów na minutę w grze. Operatorzy internetowi powinni być również przygotowani na wzrost zakładów na żywo z analizą z meczu z zeszłego roku, pokazując szczyt tuż przed początkiem połowy czasu, kiedy 4000 zakładów na minutę zostało postawionych.

Steffan Jones, wiceprezes Gaming EMEA w Worldpay, skomentował: „Finał Ligi Mistrzów jest imprezą dla bukmacherów. Tegoroczna cała Anglia może zobaczyć jeszcze więcej korzyści dla brytyjskich operatorów, ponieważ fani sportu biorą udział w przyjaznej rywalizacji między Północą a Południem.

– Nasza analiza wskazuje, że Liga Mistrzów przyciąga wielu graczy, którzy zwykle nie obstawiają. Finał tych elitarnych rozgrywek niemal zawsze sprawia, że firmy bukmacherskie odnotowują znacznie więcej zakładów niż zwykle – powiedział wiceprezes Worldpay, Steffan Jones.

Konieczne jest jednak, aby operatorzy zapewnili  łatwiejszą nawigację w aplikacjach mobilnaych dla  większej liczby graczy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024