Silesion.PL

serwis informacyjny

Betfan zakłady bukmacherskie – czy konto na Insta Kinsey Wolanski przekroczy 3,4 mln?

Wbiegnięcie “szalonej fanki” na murawę najlepszym momentem wczorajszego finału Ligi Mistrzów?

Modelka robi furorę w mediach społecznościowych! Jej popularność na Instagramie rośnie z minuty na minutę!

W BETFAN mocno stawiają na rozrywkę m.in. hasłem “chcemy być jak kumpel”, dlatego tak jak przy zakłądach z kumplami, mają specjalny zakład z okazji tego wydarzenia! Czy liczba obserwujących Kinsley Wolanski na Instagramie o godzinie 22:00 w dniu 03.06.2019 r. przekroczy 3,4 mln? Jak myślicie?

Kinsey Wolanski, to młoda kobieta, która wtargnęła na boisko podczas Finału Ligi Mistrzów 2019. Podobnie jak jej narzeczony pochodzi z Rosji, chociaż jej nazwisko może być oznaką, że wśród dziadków Kinsey był Polak.  Jej wybryk okazał się promocją kanału jej narzeczonego, blogera Vitaliego Zdorovetskiego. Co ciekawe, podczas finału w 2014 roku to właśnie Zdrowieckij przeszkodził w niemal identyczny sposób, bo też wbiegł na murawę w trakcie spotkania. Amerykański komik usiłował wówczas… pocałować Benedikta Hoewedesa, niemieckiego stopera. W tym samym czasie jego profil na Facebooku polubiło ponad 200 tysięcy osób.

Wolanski na swoim koncie ma debiut w roli aktorki w horrorze Slasher Party. Na Instagramie śledziło ją przed finałem 650 tys. osób. Rachunek okazał się prosty, kilka godzin później było ich już trzy razy więcej, czyli 1,8 mln. Grozi jej wysoka grzywna i zakaz stadionowy, jednak gdyby mierzyć to zachowanie profitami, z pewnością jej się opłaci.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024