Silesion.PL

serwis informacyjny

Betfan i Polska Liga Esportowa nawiązały współpracę

Betfan i Polska Liga Esportowa nawiazaly wspolprace

Betfan i Polska Liga Esportowa nawiazaly wspolprace

Polska Liga Esportowa ogłasza oficjalne nawiązanie współpracy z BETFAN: zakładami bukmacherskimi. W ramach tej współpracy marka BETFAN pojawi się na transmisjach i wydarzeniach, jak również na profilach społecznościowych Polskiej Ligi Esportowej.

Jako Polska Liga Esportowa lubimy połączyć świat sportu tradycyjnego z esportem, co potwierdzają nasze aktywacje z Fortuna 1 Ligą czy Polskim Związkiem Żeglarskim. Liga, fani i rozrywka, jakie oferuje Polska Liga Esportowa, są idealnymi polami dla zakładów bukmacherskich. Stąd naturalnym krokiem jest współpraca z wiodącym bukmacherem na polskim rynku, jakim jest BETFAN” – powiedział Paweł Kowalczyk, CEO Polskiej Ligi Esportowej.

W ramach tej współpracy marka BETFAN będzie widoczna w mediach społecznościowych i wydarzeniach organizowanych przez Polską Ligę Esportową, ale nasze działania nie będą skupiać się wyłącznie na rozgrywkach krajowych. Celem współpracy jest stworzenie niestandardowych i innowacyjnych działań na linii liga sportowa – bukmacher, o których więcej informacji zostanie podane niebawem.

Z roku na rok widzimy rosnące znaczenie biznesowe esportu. Dane pokazują, że zaangażowanie widzów nie ogranicza się wyłącznie do oglądania rozgrywek, ale również do korzystania z rozrywki, jaką oferują zakłady bukmacherskie. Jako polski bukmacher dbamy o szeroką ofertę rozgrywek, aby gracze mieli wybór i korzystali z usług dopasowanych do własnych zainteresowań. Współpraca z Polską Ligą Esportową uwiarygodni naszą markę w oczach fanów esportu, a doświadczenie naszego Partnera pozwoli nam jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do wymagań rynku” – powiedział Jakub Świsłowski, Wiceprezes Zarządu Betfan.

Polska Liga Esportowa to wiodący organizator rozgrywek esportowych w Europie Środkowo-Wschodniej. PLE ściśle współpracuje z największymi producentami gier, takimi jak Riot Games, oraz z wiodącymi podmiotami sportowymi, takimi jak Polski Związek Żeglarski, Fortuna 1 Liga oraz PKN Orlen.

BETFAN: zakłady bukmacherskie funkcjonują od 2018 roku i są jednym z wiodących bukmacherów na polskim rynku. W swojej ofercie BETFAN ma zakłady na sporty tradycyjne, sporty elektroniczne, gry wirtualne

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024