Silesion.PL

serwis informacyjny

Kto wygra derby Madrytu? Wysoki kurs 100.0 na zwycięstwo Realu lub Atletico 

Kto wygra derby Madrytu Wysoki kurs 100.0 na zwyciestwo Realu lub Atletico

Kto wygra derby Madrytu Wysoki kurs 100.0 na zwyciestwo Realu lub Atletico

Po fenomenalnym zwycięstwie “Królewskich” w Lidze Mistrzów nikt nie ma wątpliwości, jaki mecz skupi największą uwagę fanów piłki nożnej w nadchodzący weekend. Czas na promocję BETFAN dla nowych graczy na derby Madrytu!

Zasady promocji

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać dokładnie 40 zł
  3. Zagraj za 38 zł dowolny kupon
  4. Następnie zagraj za 2 zł wybrane zdarzenie z TEJ OFERTY – zwycięstwo Realu lub Atletico po kursie 100.0!
  5. Jeżeli wybrana przez Ciebie ekipa wygra mecz, otrzymasz 176 zł na KONTO GŁÓWNE!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author