Silesion.PL

serwis informacyjny

Bartłomiej Gradecki na dłużej w Wiśle Płock

Bartłomiej Gradecki to kolejny zawodnik, który związał się z Wisłą Płock na dłużej. 20-letni bramkarz zdecydował się na kontynuowanie współpracy z naszym klubem przynajmniej do 30 czerwca 2023 roku. W umowie zawarto również możliwość przedłużenia kontraktu o dwanaście miesięcy.

Urodzony 26 grudnia 1999 roku Gradeckido kadry pierwszej drużyny Nafciarzy włączony został już latem 2017. Dotychczas nie udało mu się jednak zadebiutować w barwach Wisły Płock, ale w sumie dziesięć razy znalazł się w kadrze meczowej w sezonie 2018/2019.

Wiosnę wspominanego sezonu oraz następne rozgrywki Bartek spędził już na wypożyczeniu w Zniczu Pruszków, gdzie wystąpił łącznie w 23 spotkaniach w II lidze. Natomiast w obecnej kampanii jak na razie dwukrotnie zagrał w Wiśle II Płock w pojedynkach z MKS Przasnysz (3:1) i Błękitnymi Gąbin (6:0).

– Cieszę się, że włodarze mi zaufali i zaproponowali nową umowę. Jestem wychowankiem Wisły, dlatego tym bardziej cieszę się, że być może będzie mi dane bronić jej barw na najwyższym szczeblu w Polsce. Doświadczenie, które wyniosłem z gry w Zniczu Pruszków też oczywiście zaprocentuje. Moim celem jest pomoc drużynie, ale po cichu liczę też na wymarzony debiut w ekstraklasie. Wiem jednak, że na to trzeba sobie ciężko zapracować. Dam z siebie wszystko. – powiedział 20-latek, chwilę po podpisaniu nowej umowy.

fot. Michał Łada

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023