Silesion.PL

serwis informacyjny

Andrzej Bledzewski trenerem bramkarzy GKS Jastrzębie

Nowym członkiem w sztabie szkoleniowym GKS-u Jastrzębie został Andrzej Bledzewski, który objął funkcję trenera bramkarzy. Jako asystent trenera Pawła Ściebury w dalszym ciągu będzie pracował także Łukasz Włodarek, który przedłużył umowę z Klubem.

Andrzej Bledzewski ma na swoim koncie rozegranych 213 meczów na szczeblu ekstraklasy w barwach Górnika Zabrze, Szczakowianki Jaworzno, Górnika Łęczna i Arki Gdynia. Reprezentował również barwy Bałtyku Gdynia, którego jest wychowankiem, a także Polonii Bytom, Warty Poznań, Miedzi Legnica i maltańskiego Birkirkara FC. W swoim piłkarskim CV ma także jeden występ w seniorskiej reprezentacji Polski (13 lutego 2020 roku przeciwko Irlandii Północnej) oraz mistrzostwo Europy do lat 16, zdobyte w 1993 roku.

Po zakończeniu kariery pracował jako trener bramkarzy w Gryfie Wejcherowo, Olimpii Grudziądz, a ostatnio w GKS-ie Katowice. Andrzej Bledzewski zastąpi na tym stanowisku Piotra Pasia, który pracował z bramkarzami GKSu Jastrzębia w końcówce poprzedniego sezonu, jednak nie mógł kontynuować pracy w jastrzębskim klubie ze względu na sprawy prywatne i zawodowe.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024