Silesion.PL

serwis informacyjny

1000 kodów promocyjnych na freebet w BetX zakłady bukmacherskie

W 2009 r. w Kwidzynie powstał 1000-czny Orlik. Każda okazja wiązana ze sportem i aktywnością fizyczną jest warta uczczenia!

Dziś 21 grudnia, promocja w zakładach bukmacherskich BetX „kto pierwszy ten lepszy”! Bukmacher ten ma do rozdania 1000 kodów promocyjnych dzięki, któremu możecie zgarnąć freebet 5 PLN na grę. Od godziny 9:00 do godziny 23:59 możecie spróbować zgarnąć „piątkę” dla siebie. Kod promocyjny to TYSIACORLIKOW.

Jedno konto może z tego kodu skorzystać tylko raz. Freebet ważny jest 3 dni, należy nim obrócić 1 raz po kursie całkowitym kuponu 2.0.

Kody bonusowe możecie wpisać wchodząc w Profil gracza BETx -> Bonusy -> Kampanie promocyjne.

Jak się zarejestrować w BetX zakłady bukmacherskie?

Rejestracja konta jest niezbędna, by móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu BetX. Nie wiążę się ona jednak z żadnymi kosztami ani zobowiązaniami ze strony gracza. W celu założenia konta gracza, kliknij pole ZAREJESTRUJ SIĘ, znajdujący się w prawym górnym rogu strony ebetx.pl., wypełnij formularz rejestracji. Wyślij go i poczekaj na powitalny e-mail lub wiadomość od nas.

Ile wynosi minimalna i maksymalna kwota zakładu w BetX?

Minimalna kwota zakładu BetX zakłady bukmacherskie to 2 zł. Maksymalna to 5000 zł.

Jakie są maksymalne i minimalne kwoty wygranej w BetX?

Maksymalna kwota wygranej BetX zakłady bukmacherskie to 300 000 zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024