Silesion.PL

serwis informacyjny

100% bonusu od depozytu do aż 1000 PLN!!

W ten weekend czeka nas wiele sportowych emocji.

Każdy fan sportu znajdzie coś dla siebie. Poza piłkarskimi spotkaniami w największych i najlepszych ligach, czekają na nas również wydarzenia z siatkówki, hokeja, Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w Seefeld oraz zmagania esportowe w katowickim Spodku.

Z tej okazji zakłady bukmacherskie forBET przygotowały dla was promocje 100% bonusu od depozytu do aż 1000 PLN! Wystarczy w terminie od 22.02.19, od godziny 12:00 do 23.02.19, do godziny 23:59 wpłacić środki na konto gracza i dokonać jednokrotnego obrotu wpłaconym depozytem po kursie min. 2.0.

Zasady promocji:

1. Gracze, którzy wpłacą środki od godz. 12:00, dnia 22.02.19 do godz. 23:59, dnia 23.02.19 otrzymają 100% bonusu od depozytu do kwoty 1000 PLN.

2. Minimalna kwota depozytu 20 PLN.

3. Maksymalna kwota bonusu 1000 PLN, czyli za depozyty powyżej 1000 PLN gracz otrzyma 1000 PLN bonusu.

4. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie ogólnym całego kuponu min. 2.0.

5. Do obrotu nie zaliczają się kupony systemowe.

6. Obrót depozytem/bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu depozytem/bonusem.

7. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

8. Bonus zostanie przyznany automatycznie i będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.

9. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2.0. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 14 dni (od momentu przyznania).

10. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszej wpłaty dokonanej w trakcie trwania promocji.

11. Promocją nadrzędną jest promocja Mistrzowski Start. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tej promocji w pełni w pierwszej kolejności otrzymają bonus z jej tytułu. Obrót z depozytów pod promocję Mistrzowski start nie będzie liczony do promocji 100% bonusu od depozytu.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

13. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

14. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

15. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author