Silesion.PL

serwis informacyjny

Miękkie lądowanie. Typuj skoki live bez ryzyka!

Czas na najważniejsze wydarzenie w sezonie dla wszystkich fanów skoków narciarskich.

W związku ze startem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym 2019 w Seefeld, Fortuna zorganizowała dla swoich obecnych Klientów specjalną promocję „Miękkie lądowanie”. Promocja dotyczy zakładów LIVE. Mistrzowski skok najlepiej zakończyć stylowym telemarkiem, dlatego podczas konkursu indywidualnego na dużej skoczni oraz konkursu drużynowego Fortuna proponuje miękkie lądowanie. Postaw zakład LIVE w trakcie tych zawodów, a jeśli twój typ okaże się nietrafiony dostaniesz bonus w wysokości 20 zł!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w promocji?

Wystarczy w dniach 23-24 lutego postawić kupon live za min. 20 zł brutto, zawierający co najmniej jedno spotkanie zdarzenie związane z konkursami Mistrzostw Świata w skokach narciarskich.

  • Jeśli kupon okaże się przegrany dostaniesz od nas 20 zł (w punktach FKP) na dalszą grę.
  • Promocja obowiązuje wyłącznie w ofercie LIVE.
  • Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI.
  • Kanały: strona www i aplikacja mobilna
  • Bonus zostanie przypisany do konta 25 lutego

Więcej szczegółów w regulaminie

Pełna oferta zakładów live w Fortunie dostępna TUTAJ

Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jednej bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author